Jepet Me Qira Zyre Fantastike Tek Hotel Hilton! - 97m2

E pa mobiluar
700€ / muaj

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 146

Përshkrimi i pronës

REFAD23517 - Jepet me qira zyre fantastike tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 5 te nje pallati te ri shume cilesor, 8 katesh te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar ne Bulevardin Gjergj Fishta, me siperfaqe 97 m2 dhe orientim Veri. Ne ambient eshte cdo gje e investuar mire dhe me materiale cilesore. Ambienti organizohet ne: sallon me siperfaqe te konsiderueshme dhe me dalje ne ballkon, 2 ambiente te tjera, dhe 2 tualete. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe shume strategjike per biznes pasi eshte shume e lehte per tu aksesuar, dhe ka akses si per ne hyrje dhe per te dale nga qyteti pasi ndodhet shume prane unazes madhe dhe unazes se vogel. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 5
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
800€ / muaj
Ne Qender, Jepet Ambient Me Qira - 85m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Qender te Qytetit, ne zonen me dinamike, ne rrugen Ibrahim Rrugova, jepet me qira ambient per zyra ne katin e pare me pamje nga parku Rinia. Ambien...

//do something