Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Ne Ali Dem! - 110m2

E mobiluar
97,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 216
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAD231469 - Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Ali Demit, ne katin e dyte te nje pallati te ri 6 katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe 110 m2 dhe orientim Veri-Perendim. Apartamenti ka strukture teper te regullt dhe organizohet ne: sallon ndenie me kuzhine te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete ku njeri prej te cileve ndodhet ne nje nga dhomat e gjumit dhe disponon dritare. Ambienti ka hapesira te konsiderueshme dhe kubature teper te regullt, gjithashtu ne apartament jane bere shume investime duke filluar qe nga mobilimi teper cilesor, sistemi ajrimit me kondicioner, vetrata xhami cilesore etj. Apartamenti shitet vetem i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te qeta ne Tirane dhe njekohesisht ofron dhe shume facilitete si psh: shkolla, kopshte, qendra shendetesore, banka, bare etj etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
78,000€

88,000€

SOLD
Tek Blloku I Vilave, Poshte Unazes Se Re Ne Selite, Shi... - 112m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Pandeli Cale

Prane Diplomat 2 dhe Unazes se Re, ne rrugen Pandeli Cale, shitet apartament 2+1+2 ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe t...

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

//do something