Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Liqeni I Thate! - 105m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Liqeni Thatë
  • 912
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAD231332 - Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne nje nder zonat me te preferuara te momentit tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-katesh dhe te mireadministruar, eshte i pajisur me ashensor, ka siperfaqe 105 m2 dhe orientimin e ka totalisht nga Perendimi. Apartamenti ka strukture teper te regullt dhe zoteron hapesira te bollshme ne cdo ambient te tij dhe organizohet ne: sallon ndenje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi ku njera prej te cilave ka akses ne ballkon, koridori i cili te lidh me cdo ambient te shtepise, dhe dy tualete , nje tualet privat ne dhomen matrimoniale dhe nje tualet i pergjithshem. Ne apartament ka investime te shumta si brenda dhe jashte tij duke filluar qe nga shkalla e cila eshte teper e rregullt dhe e mireadministruar, gjithashtu ashensori eshte teper cilesor dhe akustik, apartamenti shitet bosh dhe zoteron izolim akustik, dhe termoizolim cka do te thote se apartamenti ka kushte optimale per nje jetese komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e preferuar se fundmi pasi ofron shume qetesi dhe lehtesira njekohesisht pasi eshte nje zone e zhvilluar dhe ka akses si per te hyre gjithashtu dhe per te dale shpejt nga qyteti. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Liqeni i Thate
Rruga Liqeni Thatë
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
96,000€

98,000€

Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 124m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete 50-60 meter nga rruga kryesore. Pallati ne te cilen ndodet...

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Shitje
90,000€

105,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

//do something