Jepet Me Qira Zyre Fantastik 2+1+2 Tek Hotel Hilton! - 82m2

E pa mobiluar
650€ / muaj

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 83

Përshkrimi i pronës

REFAD231190 - Jepet me qira zyre fantastik 2+1+2 tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 8 te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar, me siperfaqe 82 m2 dhe orientim nga Lindja. Ambienti organzovet ne: sallon me hapsire optimale dhe me dalje ne ballkon, 2 ambiente te tjera ku njera prej te cilave ka dhe tualet privat, dhe 1 tualet i pergjithshem. Ambienti eshte i investuar shume mire ku mund te permendim: parket cilesor, termoizolim, izolim akustik me vetrata tripleks me gaz, 3 kondicionere portative nga nje per cdo ambient. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nder zonat me te preferuara per zyra pasi ofron shume lehtesira si psh: menza, bare, komplekse pallatesh rreth saj, banka etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 8
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2
Komuna e Parisit - Sheshi Jozef San Martin

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti e...

Qira
600€ / muaj
RENTED
Ne Bllok, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira - 90m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Jepet me Qira ambient per zyra, ne zonen e Bllokut, nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te frekuenuara te B...

//do something