Shitet Apartament 115 m2 Prane Tregut Elektrik! - 115m2

E pa mobiluar
80,000€

  • Rruga Mihal Grameno
  • 255

Përshkrimi i pronës

REFAD231047 - Shitet apartament prane Tregut Elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9-katesh te pajisur me ashensor dhe me orientim Veri-Lindje-Jug. Apartamenti per momentin eshte open-space dhe ju mund ta strukturoni sipas deshires tuaj ne 2+1 ose 3+1, ka 2 tualete aktual dhe pronari ofron disa planimetri sipas deshires tuaj. Apartamenti ka vetrata te medha i cili ofron drite natyrale pergjate gjithe dites dhe ka pamje nga Veriu, Lindja dhe Jugu. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e qete dhe e rregullt, gjithashtu ka dhe mundesi parkimi rreth saj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 8
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Mihal Grameno
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
72,000€

75,000€

Shitet Apartament 2+1 Prane Tregut Elektrik! - 100m2
Tregu Elektrik - Rruga Mihal Grameno

Shitet apartament 2+1 prane tregut elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9-katesh me ashensor dhe te mire-administruar, me siperfaqe 100 m2 dhe orienti...

Shitje
85,000€

90,000€

Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1 - 110m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Shitet apartament 3+1 te tregu elektrik, me hipoteke, ne pallat ekzistues. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati pese katesh dhe ka nje o...

Shitje
70,000€
SOLD
Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartmanet 1+1 - 70m2
Tregu Elektrik - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 1+1 i Vitit 2019 i sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne nja nga zonat me te kerkuara te Tiranes vet...

//do something