Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Komuna E Parisit! - 156m2

E pa mobiluar
165,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 543
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAD23094 - Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe organizohet ne : living room me siperfaqe teper te madhe dhe me kuzhine te vecuar, 1 dhoma matrimoniale me tualet privat, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe dhome tharjeje. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8-katesh te mireadministruar, ka dy ashensore funksional dhe roje sigurie. Ne apartament ka investime te shumta si psh: termoizolim, izolim akustik, ajer te kondicionuar, 50% e apartamentit eshte me vetrata xhami cka do te thote se apartamenti zoteron drite natyrale pergjate gjithe dites, eshte i shtruar me parket cilesor, si dhe lartesia e apartamentit eshte teper e konsiderueshme. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te mira te qytetit pasi facilitetet qe ofron jane te shumta si psh: shkolla, universitete, administrata, qendra shendetesore, markete, bare etj etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 156m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
180,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okaz... - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okazional Per Zonen. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me c...

Shitje
180,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Orienti... - 165m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Ne Komunen e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Haxhi Kika, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 5-te te nje pallati te ri 6-kate...

Shitje
199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

//do something