Shitet apartament 2+1 ne Myslym Shyri - 74m2

E mobiluar
95,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 48

Përshkrimi i pronës

REFA01911 - Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti shtrihet ne nje siperfaqe prej 73.5 m2 dhe organizohet ne nje sallon, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome gjumi e dyte. Apartamenti disponon nje tualet .Apartamenti ka prane cdo facilitet per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
75,000€
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Okazion - 78m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1 Fare Prane Rruges Kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe eshte i pershtateshe...

Shitje
83,000€
Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Shitje
80,000€
Prane Rruges Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim... - 103m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Shitet apartament 2+1+2, prane rruges Mine Peza me siperfaqe 60 m2 + 43 m2 shtese me dokumenta te rregullta, ne katin e 2 te nje pallat ekzistues. Apa...