Okazion Shitet Dyqan prane Pista Iliria + Garazhd + Depo - 74m2

E pa mobiluar
40,000€

  • REFA01784 - Durres - Rruga Pavaresia

Përshkrimi i pronës

REFA01784 - Okazion vetem pak minuta larg Pistes Iliria. Ndodhet nje dyqan i cili mund te shoqerohet me dhenien e disa garazhdeve dhe nje depoje Eshte nje rast i paperserishtshem nese doni te investoni ne Durres. Per me shume detaje mbi pronen kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Durres
Rruga Rruga Pavaresia
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 0

Tipare

Hipotekë Garazh Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
50,000€
Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Dyqan I Pershtatshem... - 32m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Prane Pallatit me Shigjeta shitet ambient komercial, ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 32 m2. Hapsira eshte e mjaftu...