Shitet Super Apartament 3+1+Garazh te Liqeni - 162m2

E pa mobiluar
352,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 359
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFA01704 - Apartament 3+1 per shitje te nje nga objektet me te reja ne Tirane te “Park Gate".Ky është një objekt me stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor, pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik, përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” dhe “Fakultetit Ekonomik”, në Rrugën e Elbasanit dhe fare pranë Parkut të Liqenit Artificial, e bëjnë këtë objekt dhe më të lakmuar nga klientët, si për banim ashtu dhe për biznes. Objekti përbëhet nga një ndërthurje strukturash; nga ana lindore dhe jugore ngrihet në lartësinë e 13 kateve dhe nga ana perëndimore dhe veriore ngrihet në lartësinë e 7 kateve. Godina do të ketë tarraca të gjelbëruara duke ju përshtatur trendit më të fundit të ndërtesave me tarraca ekologjike, si edhe do të ketë një fasadë tepër të personalizuar 2-ngjyrëshe. “Park Gate” përfshin 2 kate shërbime, 7 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nëntokësor. Apartamenti ka nje 3+1 me siperfaqe 162 m2 ne katin e 11 me orientim jug, me nje pamje fantastike te gjelberimit te Parkut kombetar te Tiranes, i cili ofron nje dhome ndenje + kuzhine me dritare, 3 dhoma gjumi, 2 tualete nje me dritare. Ne cmim perfshihet edhe nje vend Parkimi ne katin -1. Na kontaktoni per te pare nga afer .

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 162m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 11
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 13

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
350,000€
Shitet Apartament 3+1 Ne Qender Te Tiranes - 220m2
Qender - Zogu I Boulevard

Shitet apartament super luksoz i mobiluar me arkitekt . Struktura e ambjentit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiake...

Qira
350€ / muaj

400€ / muaj

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 3+1 - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga 3 Vëllezërit Kondi

Afer Ambasades Amerikane, ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, jepet me qira apartament 3+1 komod. Apartamenti ka mobilim modern dhe cilesor . Organizohet ne...

Shitje
240,000€
Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

//do something