Vile Fantastike per shitje ne Kompleks Vilash - 332m2

E mobiluar
370,000€

  • Rruga e Vilave
  • 226

Përshkrimi i pronës

REFA01703 - Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare Teg ne Lunder. Kompleksi eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi sipas standarteve te BE, ku do te gjeni: ambjente te gjelberuara, pedonale 700 m lineare, pishine verore, administrim dhe siguri 24 ore, kafe, palester, dhome lojrash, dhome kinemaje, etj. Vila kane izolim kapot te jashtem me trashesi 8 cm, cati me tjegull qeramike kroate, dritare plastike dopio gjermane, sistemi i kullimit te shiut prej alumini Italian, etj. Vila eshte e organizuar mjaft mire si me poshte: -kati -1 me garazh per dy poste parkimi, lavanteri,guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet si dhe garderobe stinore -kati perdhe perfshin ambjentin e ndenjes me oxhak dhe dalje ne verande, kuzhine dhe ambjent ngrenje -ne katin e pare do te gjeni dhomen bashkeshortore me garderobe te vecante dhe banjo, 2 dhoma femijesh dhe banjo e perbashket te gjitha dhomat me ballkon -dhe kati nencati perfshin nje ambjent qe mund te perdoret per dhome gjumi apo studio, si dhe verande relaksi dhe verande teknike. Dhoma e ndenjes si dhe e ngrenjes ka pamje panoramike dhe dalje ne oborrin e gjelberuar me peme portokalli dhe ulliri, si dhe te gjitha banjot kane ajrosje natyrale. Vila disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor . Ju ftojme per nje vizite prane kesaj prone.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 332m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Lunder
Rruga Rruga e Vilave
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
370,000€
Tek Secret Garden Shitet Vilë Me Çmim Super Okazion - 300m2
TEG - Rruga Vilave

Jeto në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Vila ndodhet mbi tre kate dhe është e organizuar si më poshtë: në katin e parë ka sallon...

//do something