Apartament 1+1 - 56m2

E mobiluar
36,000€

  • Rruga Brindisi
  • 110

Përshkrimi i pronës

REFA01679 - Shitet apartament 1+1 kati 3 me ashensor tek Pista Iliria Durres.Prona disponon dokumentacion hipotekor te rregullt. Ne te jane bere investime ne vlere 10000 Eur per mobilimin dhe ristrukturimin duke e kthyer maksimalisht funksionale cdo hapesire te saj. Ndodhet 30 metra larg bregut te detit ne nje zone e cila banohet gjate gjithe vitit. Ka izolim sistem kapot, ballkon te madh, kondicioner 24btu, parket, sallon te veshur me leter muri, smart tv e shume facilitete te tjera. Vlen te theksohet qe mund te ndryshohet sistemi i brendshem i apartamentit si per te shtuar nje dhome tjeter edhe per te zmadhuar ambjentet aktuale. Pallati eshte i ri dhe administrohet 24 h ne 24 h.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 56m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Zone e papercaktuar
Rruga Rruga Brindisi
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
38,000€
RESERVED
Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk - 62m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu ,prane Bar Lulishtja shitet apartament 1+1 ne katin e trete te nje pallati tete katesh ndetim e vitit 2012 me ashensor.Apartam...

Shitje
41,000€
Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...

Shitje
46,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1!!! - 72m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , ne Rrugen Ramazan Gaxherri , shitet apartament 1+1, me siperfaqe neto 65.30 m2 ne katin e 4 ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2019 shum...