Rruga e Elbasanit,te 7 Xhuxhat Shitet Super Apartament - 142m2

E mobiluar
234,000€

  • Rruga Pjeter Budi
  • 201
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFA01637 - Ne fillim te rruges se Elbasanit, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit tek 7 Xhuxhat, shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ndertuar nga nje Kompanite e Ndertimit me Prestigjioze. Pallati disponon parkim te nendheshem, 2 ashensore, dhe apartamenti eshte arreduar me shije dhe investuar i teri extra me nje cilesi superiore: parketi prej druri, sistem chiller, mobilie Italiane etj. Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete + 1 ballkon. Apartamenti disponon Certifikate Pronesie dhe eshte i orientuar ne dy drejtime : veri-lindje dhe jug. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 142m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga Pjeter Budi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
240,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 +Garazh - 116m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, shitet apartament 2+1+2 me garazhin e perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevoj...

Shitje
240,000€
Shitet Tek Rtsh Apartament 2+1+2 Me Shume Drite! - 102m2
RTSH - ISMAIL QEMALI

Tek RTSH, shitet apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga pallatet me te mira te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh me...

Shitje
213,000€

230,000€

Ne Kompleksin Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 113m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej godinave te...

//do something