Te Gjiri i Lalezit shitet Truall prane Detit - 880m2

E pa mobiluar
22,000€

  • REFA01621 - Gjiri i Lalzit - Rruga Gjiri i Lalzit

Përshkrimi i pronës

REFA01621 - Te Gjiri I Lalezit vetem pak metra larg bregut te detit e pozicionuar ne Koder me pamje te lire nga deti shitet nje truall. Trualli eshte nje rast ideal per ndertimin e nje Vile Private, Hoteli etj. Toke me siperfaqe 880 m2 ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe te preferuar vitet e fundit per turizmin bregdetar, dhe pozicionohet shume prane rruges kryesore. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 880m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 0
Zona Gjiri i Lalzit
Rruga Rruga Gjiri i Lalzit
Viti i ndërtimit 0
Kate Gjithsej 0

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme