Apartament 2+1 - 121m2

E mobiluar
159,000€

  • REFA01587 - RTSH - Rruga Ismail Qemali

Përshkrimi i pronës

REFA01587 - Ne zonen me te kerkuar te Qytetit te Tiranes prane RTSH shitet nje apartament 2+1 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ndertuar vitet e fundit me ashensor dhe eshte i organizuar nga hyrja dhe nje korridor qe sherben per ndarjen e ambjenteve, sallon i bollshem dhe ambjenti i gatimit dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje ballkon qe ju sherben te gjithave ambjenteve. Apartamenti disponon dokument te plote Hipotekor dhe orientohet nga lindja. Ne zone shitet me 2500 Euro/m2.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 121m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona RTSH
Rruga Rruga Ismail Qemali
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
150,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullt...

Për Shitje
145,000€
Apartament 2+1+2 - 118m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes prane Kafe Europa. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. Struktura e apar...

Për Shitje
166,000€
Apartament 2+1 - 110m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Pazari i Ri shitet apartamament 2+1+2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i viteve te fundit ,me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si...