Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Super Dyqan Me Qira ! - 57m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 166

Përshkrimi i pronës

REFA01582 - Jepet Dyqan me Qira tek Stadiumi Dinamo! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si Farmaci, Exchange, Argjendari, Etj. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kte rast, edhe nese po mendon te hapesh nje biznes te ri ky eshte dyqani i duhur. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 57m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

Qira
1,000€ / muaj
Tek Zogu Zi, Jepet Ambient Me Qira Me Hapesira Te Bolls... - 177m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu Zi, prane Qatar Center, jepet me qira ambient ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2, avantazh ky qe te lejon...

//do something