Vile Ideale per Shitje ne Kompleks Vilash - 502m2

E mobiluar
490,000€

  • Rruga Dervish Shaqja
  • 252

Përshkrimi i pronës

REFA01562 - Ne kompleksin 8 Vilat "Colombo"ne rrugen Dervish Shaba shitet vile, me nje siperfaqe ndertimi 404m2 , ndersa siperfaqja trualli sebashku me ndertimin eshte 502m2. Vila eshte e gjitha e realizuar me kapote termike e cila realizon ruajtjen dhe kursimin e energjise si dhe nje kosto perdorimim shume te ulet.Vila eshte e kompletuar me sisitem kondicionimi ngrohje/ftohje me sisitem Daikin Inverter, gjithashtu vila ka sisitem te paneleve diellore qe siguron uje te ngrohte sanitar pa kosto qe eshte i intergruar me sisitemin e kondicionimit , duke ulur shume konsumimin e energjise per ngrohje. Vila eshte e mobiluar dhe organizohet: kati nentokesor ka nje soxhorno alternative , por qe mund te perdoret dhe si dhome gjumi apo studio , pasi eshte e ndricuar dhe dhe me vetrata xhami , dhome hekurosje si dhe poste parkimi per dy makina. Kati perdhes ka kuzhine e kompletuar e bashkengjitur me soxhorno , me oxhak funksional me fryfje , disponon nje studio , tualet dhe ballkon.Kati i pare ka dy dhoma gjumi dhe dy tualete prej te cialve tualeti i dhomes matrimoniale eshte e kompletuar me vaske dhe dush, gjithashtu dhoma matrimoniale disponon garderobe dhe ka dalje ne ballkon. Kati i dyte ka nje dhome panoramike qe mund te perdor per fitness , nje dhome gjumi , tualet dhe dy ballkone. Vila ka parkim nentokesor per dy makina.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 502m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Kompleksi Kolombo
Rruga Rruga Dervish Shaqja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon I sapo investuar I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
480,000€

490,000€

Vilë Spektakolare Për Shitje Tek Secret Garden - 400m2
Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

Vila ndodhet ne kompleksin me te bukur ne zonen e TEG dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perba...

Ne Kompleksin Sunrise, Shitet Super Vile 3-Kateshe !! - 431m2
TEG - Rruga Ligatat

Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare TEG ne Lunder. Kompleksi eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi s...

//do something