Ne Kompleksin Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Shumë Dritë ! - 90m2

E pa mobiluar
98,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 838
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFA011783 - Në Kompleksin Magnet, një ndër komplekset më të mira në Tiranë, shitet apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te përbashket, një dhomë gjumi matrimoniale me tualet të dedikuar, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet i përgjithshëm. Ideal për cdo familje që kërkon komoditet, qetësi dhe privatësi. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të dhe ka orientim Jug-Lindje, c'ka mundëson ndricim natyral gjatë gjithë ditës. Pallati ju ofron standartet më të larta të jetesës, ku përmendim termoizolimin e fasadës me lesh guri dhe izolimin akustik, dyert e hyrjes antizjarr, administrim profesional per mirëmbajtjen e pallatit etj. Ndodhet në një zonë që po zhvillohet me ritme të larta, me akses në rrugët kryesore të qytetit, rrugën e Kavajës, rrugën e Durrësit, Unazën Tiranës, Unazën e Re etj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
90,000€

105,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Shitje
116,000€
Kompleksi Kontakt, Shitet Ambjent Komercial! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Shitet Ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m², te organ...

Shitje
115,000€
Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantas... - 70m2
21 Dhjetori - Rruga Emil Legrand

Shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 Dhjetorit, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 70 m2 dhe orientim nga Veriu....

//do something