Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Verande, Me Cmim Okazion!! - 153m2

E mobiluar
125,000€

  • Rruga Babë Rexha
  • 201

Përshkrimi i pronës

REFA01013 - Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si pjese integrale e apartamentit. Apartamenti nodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me orientim jug-lindjen. Vendodhja, kati i apartamentit si dhe strukturimi funksional i tre kateve te para te nderteses, krijon mundesi ideale per ta investuar qofte edhe per zyra ose ambjent komercial . Apartamenti strukturohet ne sallon ndenje plus kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe veranda tejet e madhe e cila pervec pamjes fantastike, eshte pjese integrale e gjithe ambjentit te brendshem, gje qe prap krijon mundesine e shfrytezimit maksimal, neqoftese apartamenti do te sherbeje si mundesi investimi . Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 153m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Babë Rexha
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
120,000€
Vile Me Çmim Apartamenti Tek Globe, Vetem 465 Euro/m2 - 290m2
Rr. e Kavajes - Rruga Deshmoret e Fekenit

Vila ndodhet pas qendres Globe dhe eshte e organizuar ne: kati 0 ka 80 m2 hapesire qe mund te perdoret si punetori ose si garazhd, kati 1 ka 2 dhoma,...

Shitje
128,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri!!! - 116m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept moder...

Shitje
123,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri!!! - 112m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept moder...