Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Super Ambient per Zyra - 60m2

E pa mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Gjik Kuqali
  • 86

Përshkrimi i pronës

REFA01012 - Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambient komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambienti eshte totalisht openspace me fasade xhami e cila percon driten natyrale ne ambient. Aktualisht eshte i shtruar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj dhe aspirim natyral nepermjet dritareve qe hapen. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti ka lartesi te konsiderueshme prej 3 m duke ofruar mundesi per te zhvilluar aktivitetin cdo biznes dhe mund te aksesohet nga 2 hyrje (komerciale dhe banimi) duke perdorur 1 ashensor te dedikuar vetem per pjesen komerciale. Preferohen kliente per kontrata afatgjate. Ambienti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Pe rme shume informacione na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Gjik Kuqali
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Tek Hotel Hilton! - 97m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre fantastike tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 5 te nje pallati te ri shume cilesor, 8 katesh te pajisur m...

//do something