Zyrë - 60m2

E pa mobiluar
750€ / muaj

  • REFA01012 - Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Përshkrimi i pronës

REFA01012 - Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambjent komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambjenti eshte totalisht openspace me fasade xhami e cila percon driten natyrale ne ambjent. Aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj dhe aspirim natyral nepermjet dritareve qe hapen. Ambjenti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambjenti ka lartesi te konsiderueshme prej 3 m duke ofruar mundesi per te zhvilluar aktivitetin cdo biznes . Ambjenti mund te aksesohet nga 2 hyrje (komerciale dhe banimi) duke perdorur 1 ashensor te dedikuar vetem per pjesen komerciale .Preferohen kliente per kontrata afatgjate. Ambjenti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Gjik Kuqali
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
550€ / muaj
Zyrë - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne kompleksin Kika 2 jepet apartament 3+1+2 me qira per tu shfrytezuar per ambjent zyre. Apartamenti ka nje oraganizim si ne pershkrimin me poshte : S...

Për Qira
690€ / muaj
Zyrë - 125m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII , jepet apartament 3+1 me qira me planimetri te mire. Apartamenti eshte shume i bollshem dhe organizohet ke...

Për Qira
650€ / muaj
Zyrë - 97m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe shume cileso...