Ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2, 105.8 m2 - 113m2

E mobiluar
110,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 281
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFA01011 - Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin e 8. Eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, njera matrimoniale dhe njera femijesh, 2 tualete, nga te cilet njeri me dritare dhe dy ballkone nga te cilet njeri i mbyllur per tu shfrytezuar si dhome tharje. Apartamenti shitet i mobiluar, me investim rreth 30 mije Euro, pajisur me kondicionere, vetrata dopioxham,. kaldaje, tualete cilesore. Kompleksi eshte i mireadministruar, ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetesen e perditshme, si markete, dyqane, bare etj. Eshte mundesi ideale investimi. Per personat e interesuar, bashke me apartamentin ofrohet dhe mundesia e nje Garazhdi me vlere 12mije Euro. Per me teper informacion telefononi ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
110,000€

115,000€

Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko! - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashens...

Shitje
117,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfe... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko shitet Apartament 3+1+2 ne katin e 7 te nje ndertimi te ri. Organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...

Shitje
109,000€
SOLD
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...

//do something