Për Shitje
90,000€
Zyrë - 35m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambjent per zyra. Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje godine 5 kateshe. Investimet ne ambjent jane mjaft cilesore....

Për Shitje
192,000€
Zyrë - 39m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Ne fillim te Myslym Shyrit shitet ambjent komercial me siperfaqe 38.5 m2. Ambjenti eshte i shfrytezuar aktualisht si bar-kafe. Vendodhja e ambjentit e...

Për Shitje
168,000€
Dyqan - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...

Për Shitje
128,000€
Dyqan - 60m2
Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca shitet apartament/njesi 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri etj. Ambjenti ndodhet ne katin e par...

Për Shitje
2,500€
Zyrë - 350m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Shitet Super Ambjent ne nje Ndertim te Ri ne zone te preferuar 2500€/m² (i diskutueshem)

Për Shitje
45,000€
Zyrë - 22m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 22m². Ambjenti ndoshet ne katin dyte ndertim me orientim jug me la...

Për Shitje
465,000€
Zyrë - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Ne rrugen e Elbasanit , Shitet ambjent 200 m2. Ambjenti eshte multifunksional edhe mund ta perdorni sipas kerkesave tuaja per biznes, si psh Call Cent...

Për Shitje
350,000€
Zyrë - 227m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Zyrat jane prone e nje studio arkitekture dhe jane dizenjuar e mobiluar ne menyre shume elegante. Ato shtrihen ne dy kate; ne katin e pare gjenden 5 a...

Për Shitje
299,000€
Bar-Restaurant - 150m2
Blv. Zhan Dark - Bulevardi Zhan D'Ark

Shitet Lokali bashke me biznesin e cila ndodhet ne nje nder zonat me pikante te Tiranes pasi ka perball Gjimnazin Ismail Qemali dhe Institucionin e QK...