Për Shitje
380,000€
Prane Vasil Shantos Shitet Super Ambjent Komercial Per... - 380m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane Komunes Se Parisit dhe Ish Stacionit Te Fundit Te Tiranes Se Re, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet ne ka...

Për Shitje
150,000€
Mbi Komunen E Parisit Shitet Ambjent Komercial - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Isuf Elezi

Mbi Komunen e Parisit, Shitet Ambjent Komercial me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 verande. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri.aktualisht...

Për Shitje
85,000€
Te Kompleksi Home Plan Shitet Lokal I Arreduar Me Supe... - 44m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambjent komercial, bar-kafe. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te r...

Për Shitje
200,000€
Shitet Ambjent Komercial Me Cmim Okazion - 300m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” shiten dy ambjente komerciale qe behen lehtesisht nje hapsire ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto te dy sebashku 300m...

Për Shitje
160,000€
Dyqan - 112m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Shitet Lokal me mundesi shume te mire investimi ne pallat te ri te 2006! Lokali ka siperfaqe te brendshme prej 112 m2 dhe organizohet ne forme L gjith...

Për Shitje
210,000€
Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex Me Cmim Okazi... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra(kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi dhe shume te tjera), parukeri, qender est...

Për Shitje
300,000€
Zyrë - 196m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ne nje zone shume te mire te Tiranes tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². Ambjenti ndodh...

Për Shitje
78,000€
Dyqan - 31m2
Ministria e Jashtme - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko-Koco ne nje pallat te 2018 me ndertim teper cilesor 9-katesh, shitet dyqan me siperfaqe 30.8m2 me certifikate pronesie te rregu...

Për Shitje
107,000€
Dyqan - 41m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona...