Për Shitje

67,000€

Dyqan - 35m2

Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje...

Për Shitje

160,000€

Bar-Restaurant - 93m2

Kopshti Botanik - Rruga Shyqyri Brari

Pranë Kopshtit Botanik, Shitet Super Ambjent Komercial Bar me siperfaqe te brendshme 93 m2, i arreduar me design modern dhe me kapacitet prej 11...

Për Shitje

315,000€

Bar-Restaurant - 95m2

Blloku - Rruga Sami Frashëri

''OKAZION'' në rrugën Sami Frashëri zona e Bllokut, Shitet Super Ambjent Komerical (Restorant Italian) me Klientel te ngritur prej mbi 5 vjete...

Për Shitje

480,000€

490,000€

Bar-Restaurant - 143m2

Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Përball Taiwan tek pallatet e Shallvareve, Shitet Restorant me Kuzhinë Tradicionale Kineze dhe me biznes të ngritur në një zonë shumë Strategjike. Res...

Për Shitje

58,000€

60,000€

Dyqan - 22m2

Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes "Green City", shitet dyqan me biznes te ngritur. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 22 m/2 dh...

Për Shitje

130,000€

Bar-Restaurant - 90m2

Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Rruga Frank Bardhi, mbi rrethrrotullimin e Selites, shitet Lokal, ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e Lokalit eshte 81 m2 duke perf...

Për Shitje

243,000€

265,000€

Dyqan - 360m2

Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Rruga Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shiten dy Ambjente-Njesi me cmim Okazion, me siperfaqe 180 m2 seicili per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndod...

Për Shitje

120,000€

Dyqan - 20m2

Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 20m². Ambjenti ndoshet ne katin zero me orientim jug me lartesi 5m...

Për Shitje

120,000€

Zyrë - 46m2

Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...