Për Qira
1,400€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 480m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne fund te Rruges Hamdi Garunja, jepet me qera Ambjent Komercial, ne katin zero dhe katin 1 te nje pallati te ri, i pajisur me ash...

Për Qira
300€ / muaj
Dyqan - 26m2
Qender - Rruga Kajo Karafili

Ne qender, jepet ambjent per zyra 26 m2 ne pallat te ri. Ambjenti eshte openspace ne forme drejtkendore, ka 1 tualet dhe lartesi te konsiderueshme. Am...

Për Qira
1,200€ / muaj
Zyrë - 138m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Te Torre Drini, e ndodhur ne zemer te Tiranes, prane sheshit Skenderbej me nje vendndodhje te shkelqyer, ne nje qender te mirefillte biznesi jepet apa...

Për Qira
850€ / muaj
Dyqan - 140m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Ne Rrugen Arkitekt Kasemi,tek Brryli jepet me qira ambient Comercial Openspase, ne katin zero te nje pallati 6 katesh. Ambienti eshte me orinetim Jug-...

Për Qira
640€ / muaj
Dyqan - 175m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Prane TV Tirana , ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pa...

Për Qira
450€ / muaj
Zyrë - 85m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Brryli , jepet me qira ambjent me nje siperfaqe 85m2. Zyra ndodhet ne nje pallat te ri ,me punime cilesore...

Për Qira
1,200€ / muaj
Dyqan - 360m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate buze rruge jepet me qira ambjent me siperfaqe 360 m2 per cdo lloj Biznesi . Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfryte...

Për Qira
2,700€ / muaj
Zyrë - 280m2
Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Ne Bllok, ne nje pallat te mireadministruar jepet nje ambjent 280 m2 me qira per zyra. Apartamenti organizohet nje ambjent recepsioni, kuzhine te vecu...

Për Qira
550€ / muaj
Zyrë - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne kompleksin Kika 2 jepet apartament 3+1+2 me qira per tu shfrytezuar per ambjent zyre. Apartamenti ka nje oraganizim si ne pershkrimin me poshte : S...