Për Qira
900€ / muaj
Dyqan - 140m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...

Për Qira
1,200€ / muaj
Zyrë - 96m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes ,me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej.Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mi...

Për Qira
800€ / muaj
Dyqan - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

Për Qira
1,300€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 248m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Rr. Don Bosko, perball Filantos, ne krahe te Gjykates Administrative buze rruge jepet me qira ambjent me siperfaqe 248 m2 per cdo lloj Biznesi . F...

Për Qira
600€ / muaj
Zyrë - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Pas Kompleksit Kika 2, ne nje objekt te ri jepet me qira apartament 2+1 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me orientim lindje dhe...

Për Qira
1,800€ / muaj
Zyrë - 153m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes ,me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej.Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te m...

Për Qira
1,000€ / muaj
Zyrë - 143m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Te Garda, nje zone e cila cilesohet shume e sigurt jepen zyra me qira. Ambjenti organizohet ne nje hapesire openspace e cila ka dalje ne ballkon, 2 dh...

Për Qira
690€ / muaj
Zyrë - 125m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII , jepet apartament 3+1 me qira me planimetri te mire. Apartamenti eshte shume i bollshem dhe organizohet ke...

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 147m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Rruga Prokop Mima, ne Komunen e Parisit, jepet me qira Ambjent, ne katin e dyte nga toka te nje pallati te ri, me siperfaqe 147 m2 per cdo lloj Bi...