Për Qira
400€ / muaj
Zyrë - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Për Qira
3,600€ / muaj
Dyqan - 1120m2
Kombinat - Kombinat

Ne zonen e Kombinatit jepet me qira magazine e madhe me siperfaqe te kapononit 608 m dhe siperfaqe e tokes ku shtrihet 1120m. Kjo prone eshte totalish...

Për Qira
20€ / muaj
Zyrë - 760m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, tek godina ''Twin Towers'', ne bulevardin kryesor. Ka akses nga ky bulevard nepermjet hyrjes...

Për Qira
1,150€ / muaj
Zyrë - 160m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” jepen me qira dy ambjente komerciale ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto nga 160m² secili. Cmimi eshte 1150Euro neto...

Për Qira
170€ / muaj
Zyrë - 22m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, jepet me qera ambjent bisnesi me sip 22m². Ambjenti ndoshet ne katin dyte ndertim me orientim ju...

Për Qira
400€ / muaj
Zyrë - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, perballe Vizion+ ,Jepet Super Apartament me Qira, ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat te ri dhe shume cilesor...

Për Qira
700€ / muaj
Bar-Restaurant - 126m2
Qytet Studenti - Rruga Pjetër Budi

Ne rrugen Pjeter Budi jepet me qira ambient komercial me siperfaqe neto prej 126 m2 i pershtatshem per cdo lloje biznesi. Ambienti eshte i organizuar...

Për Qira
650€ / muaj
Zyrë - 97m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe shume cileso...

Për Qira
1,400€ / muaj
Zyrë - 187m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe shume cileso...