Për Qira
1,200€ / muaj
Zyrë - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Prane Ambasades Amerikane jepen zyra 200 m2 me qira. Ambjenti eshte i organizuar nje koridor i cili ben shperndarjen ne disa ambjente, 2 tualete. Zyr...

Për Qira
400€ / muaj
Zyrë - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Brenda Kompleksit Kika 2, ne Komunen e Parisit, jepet me qira ambjent per zyra. Ambjenti organizohet ne 3 dhoma qe mund te shrytezohen per zyra person...

Për Qira
300€ / muaj
Zyrë - 87m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Xhezmi Delli

Jepet me Qira Ambjent i pershtatshem per Call Center me Siperfaqe 87 m2. Ambjenti ndodhet ne katin e pare, ka hyrje me vete, dhe organizohet ne nje am...

Për Qira
1,200€ / muaj
Zyrë - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

Për Qira
400€ / muaj
Dyqan - 91m2
Kombinat - Kombinat

Ne Kombinat, ne nje nder zonat me te populluara, jepet me qira ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 9 katesh, me siperf...

Për Qira
550€ / muaj
Zyrë - 65m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Jepet me qira ambient per zyra 2+1 ne bllok prane restorant Artigiano ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte teper i mirembajtur dhe i...

Për Qira
430€ / muaj
Zyrë - 99m2
Qender - Rruga Fortuzi

Te Rruga Fortuzi, prane Ministrise se Arsimit, jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti...

Për Qira
400€ / muaj
Zyrë - 60m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rr. Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 1+1. Zyra ka siperfaqe 60 m2 dhe organizohet ne dy hapsira njera me ballkon dhe nje tualet. E...

Për Qira
500€ / muaj
Zyrë - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira super apartament 2+1 per zyra, i pamobiluar dhe i sapo perfunduar...