Për Qira
650€ / muaj
Dyqan - 230m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rugen Muhamed Deliu ,jepet me qira ambient komercial me nje siperfaqe 230 m2 ,ne katin e pare te nje pallati te ri ndertim i vitit 2013.Am...

Për Qira
850€ / muaj
Zyrë - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Te Pro Credit Bank Ne Laprake, Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space 186 m2!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri...

Për Qira
400€ / muaj
Dyqan - 34m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret prane Taiwan jepet me qira ambient i pershtatshem per investim, ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar 15 katesh. Ambienti...

Për Qira
3,885€ / muaj
Zyrë - 555m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni Trenit , ne Kompleksin Usluga jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 555 m2 , 7 euro /m2, ne katin e 3-te te nje pallati te ri dhe...

Për Qira
840€ / muaj
Zyrë - 120m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni Trenit , ne Kompleksin Usluga jepet me qira ambjent komercial openspace me siperfaqe 120 m2 , 7 euro /m2, ne katin e 1 te nje pallati...

Për Qira
1,500€ / muaj
Zyrë - 135m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Andon Zako Çajupi

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe shume cileso...

Për Qira
3,220€ / muaj
Zyrë - 460m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni Trenit , ne Kompleksin Usluga jepet me qira ambinet komercial me siperfaqe 460 m2 , 7 euro /m2, ne katin e 3-te te nje pallati te ri dhe...

Për Qira
800€ / muaj
Bar-Restaurant - 51m2
Blloku - Blloku

Jepet me qira ambjent per Bar/Restorant/Enoteke… ose per aktivitete te tjera biznesit. Ne nje zone te preferuar te bllokut jepet ambjent per bar/ r...

Për Qira
1,400€ / muaj
Ne Bllok Jepet Zyre 150 M2 Me Qira! - 150m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok jepet me qira super ambjent me siperfaqe 150m2 e sapo investuar gjthshka e re dhe teper cilesore. Ambjenti ka mundesi parkimi ne zonen perret...