Për Qira
600€ / muaj
Prane Qendres Tegtare Toptani Jepet Me Qira Zyre! - 85m2
9 kateshet - Rruga Myrtezim Këlliçi

Prane qendres tregtare Toptani jepet me qira zyre me 3 ambiente te ndryshme ne pallat te ri i sapo ndertuar me ashensor + 2 poste parkimi. Ambienti nd...

Për Qira
850€ / muaj
Jepet Dyqan Me Qira Ne Myslym Shyri! - 35m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet Dyqan me Qira! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge te j...

Për Qira
600€ / muaj
Kika 2, Jepet Zyre 105 M2 Me Qira! - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet apartament me qira. Ambjenti organizohet ne 3 dhoma, 1 sallon, zonen e gatimit te vecuar dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i...

Për Qira
700€ / muaj
Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Ope... - 72m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit te Ri jepet me qira ambjent per zyra Openspace ne pallat te ri dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ose ne katin e par...

Për Qira
1,000€ / muaj
Ne Bulevardin Zogu I Pare Jepet Me Qera Ambjent 130 M2... - 130m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Ne Bulevardin Zogu i Pare Jepet me Qera Ambjent 130 m2 Buze Rruge!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor me h...

Për Qira
1,300€ / muaj
Tek “Park Gate” Jepet Zyre 162 M2 Me Qira Me Pamje Nga... - 162m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te “Park Gate", nje nga objektet me te reja ne Tirane, jepet zyre 162 m2 me qira . Apartamenti ka nje siperfaqe 162 m2 ne katin e 11 me orientim jug,...

Për Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 85m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Prane rruges Myslym Shyr jepet me qira super ambient per zyra me siperfaqe neto prej 85 m2. Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me dy a...

Për Qira
350€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Zyre Me Qira! - 40m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Zyre me Qira me siperfaqe 40m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne nje zyre, e cila me vetrate xhami...

Për Qira
750€ / muaj
Zyrë - 120m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet Ambjent i arreduar ne menyre moderne. Ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. N...