Për Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre 45 M2 Tek Komuna E Parisit ! - 45m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Jepet me Qira zyre 45 m2 tek Komuna e Parisit. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh me ashensor. Zyra ka permasa te rregullta , me o...

Për Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

Për Qira
800€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fanta... - 180m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes, ne hyrje te Rruges se Kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. Organizohet ne 3 ambie...

Për Qira
550€ / muaj
Ne Astir Jepet Me Qira, Ambjent Komercial Per Cdo Lloj... - 225m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir jepet me qera dyqan me siperfaqe 225 m/2, i ndare ne dy ambjente openspace. Ambjenti ne pjesen me te madhe eshte i pajisur me vetrata xhami...

Për Qira
500€ / muaj
Piceri - Restorant Prane Prokurorise - 250m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Lokal 250 m2 , prane Prokurorise ne nje zone shume te frekuentuar . Qera 500 euro , nje okazion i vertete. Lokali i ka te gjitha pajisjet e guzhibes...

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Duplex Ne Qender Te Tiranes Tek G... - 172m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Jepet me qira ambient per zyra duplex i cili ka nje siperfaqe ne katin e pare prej 57 m2 dhe ne katin e dyte 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pa...

Për Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre 1+1 Ne Qender Te Tiranes Mbrapa Rest... - 77m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Jepet me qira zyre ne qender te Tiranes shume prane Piazzes, ne katin e pare banimi te nje pallati te mirembajtur me ashensor, me siperfaqe 77 m2 dhe...

Për Qira
1,100€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Vendndodhje Ideale... - 110m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercial me pamje nga rruga kryesore, tek Shallvaret. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 110m2 dhe eshte i pershtatshem per te...

Për Qira
600€ / muaj
Myslym Shyr, Jepet Me Qira Zyre 80 M2 E Kompletuar! - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyr prane "Gjykates Larte " jepen zyra me qira. Zyrat ndodhen ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe me sistem sigurie. Am...