Për Qira
850€ / muaj
Myslym Shyr, Jepet Dyqan 25 M2 Me Qira ! - 25m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet dyqan me qira, me siperfaqe 25 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndo...

Për Qira
1,500€ / muaj
Myslym Shyr, Jepet Dyqan 100 M2 Me Qira! - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet dyqan me qira, me siperfaqe 100 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe nd...

Për Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Prane Ish-Ekspozites! - 60m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre prane ish-Ekspozites buze unazes vogel, ne katin e 2 te nje pallati 12 katesh te mireadministruar dhe me ashensor, me siperfaqe 60...

Për Qira
420€ / muaj
Jepet Me Qira Dyqan Tek Myslym Shyri ! - 55m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Jepet me qira dyqan ne Myslym Shyr me siperfaqe 55 m2 me fasad xhami dhe ndodhet buze rruges. Dyqani esht i rregullt, eshte open space, dhe ka nje tua...

Për Qira
260€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Dyqan ! - 28m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per...

Për Qira
1,700€ / muaj
''super Okazion'' Jepet Me Qira Ambjent Komercial (Re... - 295m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

''SUPER OKAZION'' rruga Komuna e Parisit, pranë Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Restorant Prestigjoz totalisht i kompletuar dhe i dizenjuar me st...

Për Qira
800€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre 180 M2 Tek Rr. Kavajes ! - 180m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne zonen e 21 Dhjetorit jepet me qera zyre me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje Pallati 8 kat...

Për Qira
4,050€ / muaj
Kullat Binjake, Jepen Me Qira Zyra Prestigjoze Për K... - 228m2
Qender - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Kullat Binjake, në katin e 10 të një Pallati të Ri 15 katësh i pajisur me Ashensor, Jepen me Qira Zyra Prestigjoze me Sipërfaqe 228 m2, me H...

Për Qira
750€ / muaj
Jepet Me Qera Ambjent 90 M2 Tek Myslym Shyri - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Jepet me qera ambjent me siperfaqe te brendshme 90 m2 tek Myslym Shyri. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte , me hyrje te vecante . Ka nje salle te madh...