Qira
300€ / muaj

400€ / muaj

Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruges Kryeso... - 25m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Shume afer Pazarit te Ri, ne fillim te rruges Tefta Tashko, jepet me qira dyqan 25 m2. Ambienti eshte open space, me fasade xhami dhe eshte buze rruge...

Qira
1,700€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Duplex Per Zyra + 2 Garazhde ! - 350m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambient komercial Openspace per Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, ne formatin e duplexit. Amb...

Qira
600€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 86m2
Qender - Rruga Myrtezim Këlliçi

Qender, Jepet me Qira Ambient Ideal per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati me ashensor, buze rruge dhe ka siperfaqe 86 m2. E...

Qira
4,000€ / muaj
Bllok, Jepet Ambient Komercial Me Qira ! - 450m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik, prane Intesa San Paolo Bank. Ambienti eshte totalisht i ndare ne 6 zyra...

Qira
500€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira ! - 43m2
Qender - Rruga Myrtezim Këlliçi

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyre i sapo investuar per qira! Ambjenti organizohet ne nje dhome openspace dhe mund te modifiko...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Etc, Apartament 2+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 132m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh ideal per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne...

Qira
1,000€ / muaj
RENTED
Materniteti I Ri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi - 114m2
Materniteti i Ri - Jean d'Arc Boulevard

Materniteti i Ri, jepet me qira ambient biznesi i shfrytezuar si bar kafe. Ambienti eshte i investuar dhe i mobiluar dhe organizohet ne nje hapsire te...

Qira
600€ / muaj

800€ / muaj

Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Super Ambient Open Space! - 200m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, jepet me qira super ambient open space i pershtatshem shume lloje zyrash. Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 7 k...

Qira
800€ / muaj
Ne Qender, Prane "gjergji Center", Jepet Ambient Biznes... - 67m2
Qender - Shëtitorja Murat Toptani

Prane "Gjergji Center", jepet ambient biznesi me qira me pamje te vecante nga Kalaja e Tiranes. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Qira
1,200€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Ti... - 110m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super Ambient per Zyra dhe aktivitete te tjera biznesi. Ambjenti ndodhet ne kati...

Qira
500€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin Zero... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, tek kompleksi Kika 2, jepet Dyqan me Qira, me siperfaqe 80 m2 ! Ambjenti ndodhet ne katin Zero dhe eshte openspace. Fakti qe ndo...

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod... - 84m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 84 m2 ne katin 7-te te nje pallati 8-katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor...

Qira
350€ / muaj
Tek Shkolla"petro Nini Luarasi" Jepet Me Qira Ambient K... - 45m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek Shkolla "Petro Nini Luarasi", ne katin zero te nje pallati kater katesh te vitit 2010.Ambjenti eshte i pershtashem...

Qira
3,300€ / muaj
Ne Blv.bajram Curri Jepet Me Qira Ambient Komercial Ope... - 150m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira ambient openspece ne katin 0 te nje pallati te ri 15 katesh.Ambienti ka lartesi , fasade xhami me mundesi brandimi...

Qira
1,100€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 92m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

Qira
1,200€ / muaj
Jepet Ambjent Per Zyra Me Qira 180 M2, Tek Sheshi Wilso... - 180m2
Libri universitar - Rruga Sami Frashëri

Tek Sheshi Wilson jepet me qira ambient per zyra 180 m2 e cila ka mundesi per ndarje ne 2 apartamente.. Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit...

Qira
600€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu I Pare Jepet Me Qira , Super Ambje... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Jepet me Qira Super Apartament Ideal per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 155 m2...

Qira
1,200€ / muaj
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dir...

Qira
680€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Ambjent Me Qera - 130m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Zona e Komunes se Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, jepet me qira Ambient, ne katin zero te nje pallati te ri, me siperfaqe 130 m2 per cdo lloj Bizne...

Qira
500€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Super Zyre Totalisht E Inve... - 35m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Vasil Shanto, prane Ish Nisharakut, jepet super zyre totalisht e investuar buze rruges kryesore. Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe orga...

Qira
350€ / muaj
Pranë Kompleksit Kontakt, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyr... - 94m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Jepet me qira Ambjent per zyra ose cfaredo lloj aktiviteti te mundshem.Ka dy dhoma me hapesire te bollshme,nje tualet me aspirim natyral,nje ballkon m...

Qira
1,900€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 245 M2 Me Qi... - 245m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 5 ambiente zyrash,2...

Qira
400€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 2 Jepet Zyre Me Qira Me Cmim Okazion... - 85m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre me qira 85 m2. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 1 ballkon dhe1 tualet i kompletuar. Momentalisht eshte duke p...

Qira
300€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Tek Zogu I Pare!! - 22m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare , jepet Zyre me Qira me siperfaqe 22m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Zyra ndodhet ne nje nga pikat me te mira...

Qira
300€ / muaj
Jepet Ambjent Biznesi Me Qera - 39m2
Blv. Bajram Curri - Komuna e Parisit

Ne Blv. Bajram Curri, perballe ish Ekspozites jepet me qera ambjent biznesi me sip te hipotekuar 39m. Ambjenti eshte gjysem bodrum me tre shkalle. Ka...

Qira
1,300€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 150 M2 Me Q... - 160m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i cil...

Qira
700€ / muaj
Alpas Center, Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Per Zyra! - 97m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Alpas Center jepet Apartament 2+1+ 2 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me cilesi shume te larte ndertimi...

Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Super Dyqan Me Qira ! - 57m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet Dyqan me Qira tek Stadiumi Dinamo! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge...

Qira
600€ / muaj
Qender, Jepet Super Zyre Me Qira! - 60m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne Qender te Tiranes, Prane Plaza Hotel, Jepet me Qira Super Ambjent i pershtatshem per Zyra. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne planimetri shume te...

Qira
2,000€ / muaj
EXCLUSIVE
Prane Fakultetit Juridik Jepet Me Qera Ambient Komercia... - 256m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Fakultetit Juridik jepet ambient komercial me qera ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh me cmim 2000 euro bruto. Ambienti ka hyrje te dedikuar...

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 45 M2 - 45m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 45 m2 ne katin 2 te nje pallati 8 katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor...

Qira
1,600€ / muaj

2,300€ / muaj

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambient Komercial Me Qir... - 140m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Zyre Prane Stadiumit Qemal Stafa! - 78m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa jepet zyre me qira. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne z...

Qira
2,000€ / muaj

2,500€ / muaj

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent... - 650m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. Ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsir...

Qira
1,500€ / muaj
Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Ne Rrugen Kry... - 93m2
Hoxha Tahsim - Rruga Hoxha Tahsim

Te Rruga Hoxha Tahsim, tek kryqezimi me rrugen Bardhyl, shitet ambient i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. Ambienti organizohet ne 1 ambient open...

Qira
170€ / muaj
Prane Ish-Ekspozites Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 15m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Prane Ish-Ekspozites Jepet me Qira Ambient Per Zyre. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje kompleksi pallatesh shume prane gjiykates dhe mund te akses...

Qira
900€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 130m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130m2 e organizuar ne 2 kate: ne katin e...

Qira
850€ / muaj
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson Jepet Me Qira Ambient 106 m2,Me Nje Lokacion Fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore, i organizuar ne ko...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
650€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 140m2
Qender - Rruga Mine Peza

Qender, Jepet me Qira Ambient Ideal per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rruge dhe ka siperfaqe 140 m2. Eshte i organizuar n...

Qira
300€ / muaj
Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Ambient Per Biznes! - 94m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, jepet me qira ambient per biznes. Dyqani organizohet ne open space me dy tualete dhe ka siperfaqe te bollshme prej 94 m2 gjithashtu dhe nj...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

Qira
1,500€ / muaj
Prane Air Albania Stadium, Jepet Me Qira Ambient Komerc... - 171m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Sheh Ahmet Pazari

Prane Stadiumit Air Albania jepet me qira super ambient i pershtatshem per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik, te nje pallati te ri 9-kates...

Qira
650€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Call Center... - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

Qira
1,000€ / muaj
Prane Inxhinierise Se Ndertimit, Jepet Ambient Me Qira... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Prane Inxhinierise se Ndertimit, buze rruge, jepet me qira ambient me mundesi brandimi! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mirea...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Lokal Ne Bllok, Mbrapa Shkolles Edith Dur... - 63m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edith Durham", jepet me qira ambient komercial, bar-kafe. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati...

Qira
2,000€ / muaj
Tek Tregu Elektrik Jepet Me Qira Super Ambient Komercia... - 163m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, jepet me qira super Ambient Komercial per biznes totalisht i kompletuar. Ambienti ndodhet ne katin 2...

Qira
500€ / muaj
Te Zogu I Zi, Pas Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Ko... - 30m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi, Pas Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Komercial 30 m2! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri i ndodhur ne nje zone mjaft str...

Qira
600€ / muaj
Ne Bulevardin Zogu I Jepet Me Qira Apartament 4+1 I Per... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I, jepet me qira apartament per biznes me planimetri perfekte, me siperfaqe prej 155 m2, ne katin e 10 te nje pallati te ri te mire...

Qira
1,400€ / muaj

1,700€ / muaj

Tek Twin Towers, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 135m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Twin Towers jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillte te orientuar vetem...

//do something