Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 50m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Tek Selvia jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem per zyra biznes...

Qira
2,500€ / muaj
Tek Garda Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space !!... - 300m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda e Republikes ne rrugen "Lidhja e Prizrenit" jepet me qira ambient komercial Open Space buze rruges kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe total...

Qira
1,600€ / muaj
Ne Qender Jepet Zyre Me Qira Me Pamje Fantastike ! - 163m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Internacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira me pamje fantastike . Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyr...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra, Plus Nje Post... - 115m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi me 5 kate dhe me hyrje te dedikuar. Organizohet ne 4 ambien...

Qira
250€ / muaj
Jepet Dyqan Me Qira Ne Zone Te Mire ! - 35m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Tek Pazari i Ri, mbrapa pallatit te Telebingos, jepet me qera ambient ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

Qira
2,500€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Biznesi "fast Food " Me Klientel... - 75m2
Qender - Rruga 28 Nëntori

Ne qender, jepet me qira ambjent komercial "Fast Food" me klientele disa vjecae, ne gjendje funksionale pune. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i...

Qira
1,200€ / muaj
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

Qira
600€ / muaj

650€ / muaj

Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson Jepet Me Qira Ambient 106 m2,Me Nje Lokacion Fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore, i organizuar ne ko...

Qira
1,700€ / muaj
Prane Ish Ekspozites, Jepet Me Qera Bar-Restorant - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Jorga

Ndermjet Ish Ekspozites dhe Myslym Shyrit, jepet me qira ambjent komercial i kategorise Bar-Restorant, ne gjendje funksionale. I gjithe ambjenti eshte...

Qira
1,250€ / muaj
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 102m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

Qira
660€ / muaj
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 55m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

Qira
1,100€ / muaj

1,300€ / muaj

Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space !!! - 163m2
9 kateshet - Rruga e Dibrës

Tek rruga e Dibres, prane vila Gold jepet me qira super ambient open space i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh. Vlera mujore per qirane e amb...

Qira
1,200€ / muaj
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dir...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

RENTED
Etc, Apartament 2+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 132m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh ideal per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Ambient Komercial+ Garazh, Mundesi... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek "21 Dhjetorit" prane supermarket "JOENA", jepet me qira ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri,...

Qira
250€ / muaj
Jepet Dyqan/zyre Me Qera Prane Tregut Ҫam - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, prane tregut Ҫam jepet me qera dyqan 20m². Dyqani ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Ka dy ane fasade xhami. Eshte i...

Qira
800€ / muaj
Kompleksi Panorama Jepet Super Ambient Me Qira Për Cdo... - 130m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne kompleksin 'PANORAMA', prane Stacionit te Trenit dhe Zogut te Zi, jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe 117 m2 netto dhe lartesi 3.4m. Ambien...

Qira
1,400€ / muaj
Okazion Per Inverstim!! Jepet Me Qera Ambient Komercial... - 95m2
Brryli - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Rruga Hoxha Tahsim, Prane Unazes, jepet me qera ambjent komercal, ne katin 0, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ka siperfaqe...

Qira
2,000€ / muaj
Në Myslym Shyri Jepet Super Zyre Me Qira Për Cdo Aktivi... - 260m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen "Sami Frasheri " prane Drejtorise se Policise jepet me qira zyre 260 m2 netto ne nje pallat te mireadministruar. Ambienti eshte i sapoinves...

Qira
1,700€ / muaj

2,200€ / muaj

Super Ambient Openspace Për Zyra + Me 2 Poste Parkimi T... - 156m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra Openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet...

Qira
500€ / muaj
Jepet Zyre Me Qera E Mobiluar Prane Albtelekom!!! - 65m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Prane Albtelekom ne nje ndertim te ri jepet zyre me qera totalisht e mobiluar. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te shfrytezuar per ambjente...

Qira
920€ / muaj

1,100€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 92m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

Qira
1,300€ / muaj

1,500€ / muaj

Prane Air Albania Stadium, Jepet Me Qira Ambient Komerc... - 171m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Sheh Ahmet Pazari

Prane Stadiumit Air Albania jepet me qira super ambient i pershtatshem per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik, te nje pallati te ri 9-kates...

Qira
300€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Zyre Per Cdo Ll... - 45m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira super zyre. Zyra ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri dhe organizohet nje dhome dhe nje tualet . Zyra ka su...

Qira
250€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Zyre Per Cdo Ll... - 30m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira super zyre. Zyra ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri dhe organizohet nje dhome dhe nje tualet . Zyra ka...

Qira
400€ / muaj
Don Bosko, Jepet Dyqan Me Qira! - 50m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Komercial i organizuar ne formen e nje Duplexi. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te mireadminist...

Qira
600€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 M2 Me Qir... - 70m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1...

Qira
1,550€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 180 M2 Me Qi... - 180m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet apartament 2+1 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i cili komunikon...

Qira
800€ / muaj
Jepet Me Qira Super Ambient Komercial Tek Komuna E Par... - 130m2
Komuna e Parisit - Hysen Zaloshnja

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, jepet ambient komercial per shumllojshmeri aktivitetesh! Ambienti ndodhet ne katin 0 t...

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Qender Jepet Ambient Zyrash Me Qira! - 150m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash , kuzhine te kom...

Qira
1,000€ / muaj
RENTED
Qender, Jepet Ambient Zyre Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Internacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash , kuzhine te komp...

Qira
1,200€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Zyre Me Super Vendndodhje ! - 160m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me 10 kate dhe organizohet ne 4 ambiente, 2 ballkone dhe...

Qira
1,800€ / muaj
Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Super Ambient Openspa... - 90m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient openspece ne katin 0 te nje pallati 5 katesh. Ambienti ka lartesi, fasade xhami me mundesi brandimi dhe mund...

Qira
700€ / muaj
Alpas Center, Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Per Zyra! - 97m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Alpas Center jepet Apartament 2+1+ 2 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me cilesi shume te larte ndertimi...

Qira
1,300€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 155 M2 Me Q... - 160m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i cil...

Qira
290€ / muaj
Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Per... - 47m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Maliq Muço

Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Zyra ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues i cili pozicionohet ne nje zone mjaft...

Qira
1,000€ / muaj
Tek 21 Dhjetori,jepet Ambient Me Qira Me Mundesi Brandi... - 230m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori ne Rrugen Naim Frasheri,jepet ambjent me qira me mundesi brandimi.Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme n...

Qira
600€ / muaj

800€ / muaj

RENTED
Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Super Ambient Open Space! - 200m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, jepet me qira super ambient open space i pershtatshem shume lloje zyrash. Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 7 k...

Qira
800€ / muaj

1,000€ / muaj

Te Prokuroria, Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambien... - 125m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qera Ambient Per Zyra Pjeserisht I Mobiluar! Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Ti... - 110m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super Ambient per Zyra dhe aktivitete te tjera biznesi. Ambjenti ndodhet ne kati...

Qira
1,700€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Duplex Per Zyra + 2 Garazhde ! - 350m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambient komercial Openspace per Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, ne formatin e duplexit. Amb...

Qira
600€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 86m2
Qender - Rruga Myrtezim Këlliçi

Qender, Jepet me Qira Ambient Ideal per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati me ashensor, buze rruge dhe ka siperfaqe 86 m2. E...

Qira
4,000€ / muaj
Bllok, Jepet Ambient Komercial Me Qira ! - 450m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik, prane Intesa San Paolo Bank. Ambienti eshte totalisht i ndare ne 6 zyra...

Qira
500€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira ! - 43m2
Qender - Rruga Myrtezim Këlliçi

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyre i sapo investuar per qira! Ambjenti organizohet ne nje dhome openspace dhe mund te modifiko...

Qira
1,000€ / muaj
RENTED
Materniteti I Ri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi - 114m2
Materniteti i Ri - Jean d'Arc Boulevard

Materniteti i Ri, jepet me qira ambient biznesi i shfrytezuar si bar kafe. Ambienti eshte i investuar dhe i mobiluar dhe organizohet ne nje hapsire te...

Qira
800€ / muaj
Ne Qender, Prane "gjergji Center", Jepet Ambient Biznes... - 67m2
Qender - Shëtitorja Murat Toptani

Prane "Gjergji Center", jepet ambient biznesi me qira me pamje te vecante nga Kalaja e Tiranes. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Qira
350€ / muaj
Tek Shkolla"petro Nini Luarasi" Jepet Me Qira Ambient K... - 45m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek Shkolla "Petro Nini Luarasi", ne katin zero te nje pallati kater katesh te vitit 2010.Ambjenti eshte i pershtashem...

Qira
3,300€ / muaj
Ne Blv.bajram Curri Jepet Me Qira Ambient Komercial Ope... - 150m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira ambient openspece ne katin 0 te nje pallati te ri 15 katesh.Ambienti ka lartesi , fasade xhami me mundesi brandimi...

Qira
1,200€ / muaj
Jepet Ambjent Per Zyra Me Qira 180 M2, Tek Sheshi Wilso... - 180m2
Libri universitar - Rruga Sami Frashëri

Tek Sheshi Wilson jepet me qira ambient per zyra 180 m2 e cila ka mundesi per ndarje ne 2 apartamente.. Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit...

Qira
600€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu I Pare Jepet Me Qira , Super Ambje... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Jepet me Qira Super Apartament Ideal per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 155 m2...

Qira
350€ / muaj
Pranë Kompleksit Kontakt, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyr... - 94m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Jepet me qira Ambjent per zyra ose cfaredo lloj aktiviteti te mundshem.Ka dy dhoma me hapesire te bollshme,nje tualet me aspirim natyral,nje ballkon m...

Qira
1,900€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 245 M2 Me Qi... - 245m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 5 ambiente zyrash,2...

//do something