Qira
2,000€ / muaj

2,500€ / muaj

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent... - 650m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. Ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsir...

Qira
1,500€ / muaj
Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Ne Rrugen Kry... - 93m2
Hoxha Tahsim - Rruga Hoxha Tahsim

Te Rruga Hoxha Tahsim, tek kryqezimi me rrugen Bardhyl, shitet ambient i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. Ambienti organizohet ne 1 ambient open...

Qira
170€ / muaj
Prane Ish-Ekspozites Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 15m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Prane Ish-Ekspozites Jepet me Qira Ambient Per Zyre. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje kompleksi pallatesh shume prane gjiykates dhe mund te akses...

Qira
900€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 130m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130m2 e organizuar ne 2 kate: ne katin e...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Prane Stadiumit Qemal Stafa! - 78m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa jepet zyre me qira. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne z...

Qira
850€ / muaj
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson Jepet Me Qira Ambient 106 m2,Me Nje Lokacion Fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore, i organizuar ne ko...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
1,000€ / muaj
Materniteti I Ri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi - 114m2
Materniteti i Ri - Jean d'Arc Boulevard

Materniteti i Ri, jepet me qira ambient biznesi i shfrytezuar si bar kafe. Ambienti eshte i investuar dhe i mobiluar dhe organizohet ne nje hapsire te...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi - 37m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, shume prane rruges kryesore, jepet me qira ambjent biznesi, ne nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe 40 m/2 dhe eshte i strukturuar...

Qira
650€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 140m2
Qender - Rruga Mine Peza

Qender, Jepet me Qira Ambient Ideal per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rruge dhe ka siperfaqe 140 m2. Eshte i organizuar n...

Qira
600€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Dupleks I Pershtatshem Per Zyra! - 151m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Ambient per Zyra i organizuar ne formen e nje duplexi. Ka siperfaqe 151 m2, te organizuar si me poshte: kati i par...

Qira
850€ / muaj
Qender, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira! - 170m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Ambient per Zyra me siperfaqe te madhe. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mireadministruar dhe ka...

Qira
300€ / muaj
Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Ambient Per Biznes! - 94m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, jepet me qira ambient per biznes. Dyqani organizohet ne open space me dy tualete dhe ka siperfaqe te bollshme prej 94 m2 gjithashtu dhe nj...

Qira
1,900€ / muaj

2,300€ / muaj

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambient Komercial Me Qir... - 140m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

Qira
1,500€ / muaj
Prane Air Albania Stadium, Jepet Me Qira Ambient Komerc... - 171m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Sheh Ahmet Pazari

Prane Stadiumit Air Albania jepet me qira super ambient i pershtatshem per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik, te nje pallati te ri 9-kates...

Qira
330€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, jepet me qira Magazine (Gjysem Bodrum) ne nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe...

Qira
650€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Call Center... - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

Qira
800€ / muaj
Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Super Ambient Open Space! - 200m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, jepet me qira super ambient open space i pershtatshem shume lloje zyrash. Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 7 k...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Stadiumi Qemal Staf... - 112m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne hapesiren me te re dhe te bukur te kryeqytetit, prane stadiumit Qemal Stafa, jepet me qira apartament 2+1+2 , i ndodhur ne katin e 3 te nje nderte...

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Ti... - 110m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super Ambient per Zyra dhe aktivitete te tjera biznesi. Ambjenti ndodhet ne kati...

Qira
850€ / muaj
Ne Zonen E Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges K... - 125m2
Brryli - Rruga Kont Leopold Bertold

Ne Zonen e Brrylit Jepet Ambient Me Qira! Ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Bar-i eshte i organizuar...

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Super Dyqan Me Qira ! - 57m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet Dyqan me Qira tek Stadiumi Dinamo! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge...

//do something