Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambjent komercial. Amjenti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja e...

Për Qira
2,500€ / muaj
Vilë - 280m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Kjo vile e bukur e stilit Italian ndodhet ne nje nga rruget me te bukura te Tiranes dhe eshte e investuar kohet e fundit. Ka vend per parkim dhe nje v...

Për Qira
3,885€ / muaj
Zyrë - 555m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni Trenit , ne Kompleksin Usluga jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 555 m2 , 7 euro /m2, ne katin e 3-te te nje pallati te ri dhe...

Për Shitje
490,000€
Vile Ideale Per Shitje Ne Kompleks Vilash - 502m2
Kompleksi Kolombo - Rruga Dervish Shaqja

Ne kompleksin 8 Vilat "Colombo"ne rrugen Dervish Shaba shitet vile, me nje siperfaqe ndertimi 404m2 , ndersa siperfaqja trualli sebashku me ndertimin...

Vilë - 349m2
Ambasada Amerikane - Rolling Hills

Ne rezidencen me luksoze ne Tirane ,Jepet me qira vile spektakolare 2 kateshe .Vila eshte e kuruar ne cdo detaj duke filluar nga cilesia ndertimit ,ku...