Vile Fantastike Per Shitje Ne Kompleks Vilash - 332m2
Lunder - Rruga e Vilave

Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare Teg ne Lunder. Kompleksi eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi s...

Për Qira
1,200€ / muaj
Vilë - 190m2
Shkolla e Baletit - Rruga Ali Visha

Prane " Shkolles se Balettit", ne rrugen Ali Visha , ne nje zone private jepet nje vile me qira (me nivel te larte sigurie dhe e certifikuar ). Vila...

Për Qira
1,200€ / muaj
Zyrë - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Prane Ambasades Amerikane jepen zyra 200 m2 me qira. Ambjenti eshte i organizuar nje koridor i cili ben shperndarjen ne disa ambjente, 2 tualete. Zyr...

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 4+1 - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, jepet me qera apartament 4+1, per zyra ose banim. Aparatamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues dhe organizohet...

Për Qira
430€ / muaj
Zyrë - 99m2
Qender - Rruga Fortuzi

Te Rruga Fortuzi, prane Ministrise se Arsimit, jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 4+1 - 129m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko Koco jepet me qira apartament per zyra me nje siperfaqe 129 m2 sebashke me nje post parkimi . Apartamenti eshte organizuar si m...

Për Shitje
123,000€
Shitet Apartament 4+1 Te Zogu I Zi Me Hipoteke - 130m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Per Shitje Apartament 4+1 te Zogu i Zi per Investim.Te Zogu i Zi brenda Unazes shitet nje Apartament 4+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

Për Shitje
205,000€
Vile Per Shitje Te Kompleksi Vala Mar - 174m2
Gjiri i Lalzit - Hamallaj

Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdetin e Adritatikut. Vala Mar Residences ofron jo vetëm n...

Për Shitje
140,000€
''okazion'' Vasil Shanto Shitet Super Ambjent Për Zyra... - 159m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

''OKAZION'' Shitet Super Apartament 4+1+2 pranë ''DIPLOMAT 1'' për vetëm 880 Euro/m2. Ne Rrugën Sulejman Delvina, përbri Shkollës Vasil Shanto, S...