Për Shitje
185,000€
Apartament 3+1 - 132m2
Sheshi Wilson - Sheshi Uillson

Prane Sheshit Wilson shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 132m2 bruto ne katin e 6 te nje pallati 10-kate i ndertuar ne vitin 2009 me ashensor. Perbeh...

Për Shitje
78,000€
Apartament 3+1 - 123m2
Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

Për Shitje
93,000€
Apartament 3+1 - 120m2
Rr. e Kavajes - Rruga Vaçe Zela

Shitet apartament 3+1, me orientim lindje-juglindje dhe perndim-jugperendim në katin e trete, të një pallati pese katësh, Rruga, Vace Zela Pallati dis...

Për Qira
1,600€ / muaj
Apartament 3+1 - 130m2
Long Hill Residence - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Rezidencen LONG HILL jepet me qira apartament 3+1+2 +2 poste parkimi dhe verande. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi teper te bollshme dhe m...

Për Shitje
155,000€
Apartament 2+1 - 113m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Milto Tutulani

Ne zonen e Juridikut, ne rrugen Milto Tutulani shitet apartament ne katin e dyte te nje pallati ekzistues por i investuar se fundmi me cilesi shume te...

Për Qira
2,500€ / muaj
Vilë - 200m2
Long Hill Residence - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Rezidencen LongHill, nje nga rezidencat me te qeta dhe sigurte ne Tirane, me cilesi shum te larte ndertimi jepet me qira Vile 2 kateshe me siperfaq...

Për Shitje
116,000€
Apartament 3+1 - 137m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne zonen e Brrylit ,ne rrugen Arkitekt Sinani ,ne nje komples ne ndertim i Vitit 2019 shitet apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe te madhe sebashku...

Për Shitje
72,000€
Apartament 3+1 - 120m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Bli Apartmentin tënd tani për vetëm 600€/m²! Në YZberisht tek Rruga 3 Dëshmorët në katin e 2-të të një pallati të ri Shitet Apartament 3+1+2 me sipë...

Për Shitje
168,000€
Apartament 3+1 - 248m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Ne rrugen Ferit Xhajko , ne rruge kryesore, shitet apartament i mobiluar 3+1+2, me siperfaqe 131,80 m2 apartamenti dhe 123 m2 .Apartamenti ndodhet ne...