Shitje
278,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Ambient Per Biznes ! - 270m2
Selita - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet ambient me nje siperfaqe prej 270 m2 ne katin 0 te nje pallati te ri . Ambienti ka fasade xhami dhe eshte i ndare ne 3 dho...

Shitje
138,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 136m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Tek Materniteti i Ri, shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe o...

Shitje
140,000€

152,000€

SOLD
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartamen... - 152m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Apartament 3+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te në një pallat te ri te mireadministruar, kam...

Shitje
480,000€

490,000€

Vilë Spektakolare Për Shitje Tek Secret Garden - 400m2
Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

Vila ndodhet ne kompleksin me te bukur ne zonen e TEG dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perba...

Shitje
72,000€
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1 - 80m2
Brryli - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, buze rruge, shitet apartament 3+1 me ndricim natyral gjate gjthe dites. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistue...

Shitje
105,000€

117,000€

Te Brryli Shitet Super Apartament 3+1 Vendndodhje Perfe... - 102m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, prane Maternitetit Koco Gliozheni, shitet apartament 3+1, ne katin e shtate banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashens...

Shitje
155,000€
Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1+2 Garazhde, I Inv... - 154m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir shitet apartament fantastik 3+1+2 Garazhde, tërsisht i investuar. Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal. Apa...

Shitje
160,000€

175,000€

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 - 126m2
Nobis - Rruga Marko Boçari

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 ne katin e trete te nje pallati te ri I paisur me ashensor. Kjo eshte zona me e preferuar qe te jetosh nje jete te sh...

Shitje
300,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit Shitet Super Apartament M... - 256m2
Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca "Kodra e Diellit", shitet apartament 3+1 i mireorganizuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar...

//do something