Shitje
150,000€

165,000€

Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1 I Su... - 144m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Te 21 Dhjetori, pas Institutit Te Sigurimeve Shoqerore, shitet super apartament 3+1+2 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

Qira
800€ / muaj
Prane Bllokut Te Ambasadave, Jepet Me Qira Duplex! - 160m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Vëllezërit Manastirli

Prane Bllokut te Ambasadave, jepet me qira duplex me orientim fantastik dhe mobilim mjafte te mire. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ta pajisur...

Shitje
515,000€

525,000€

EXCLUSIVE
Shitet Apartament Luksoz Te Etc - 203m2
ETC - Rruga e Elbasanit

Tek ETC, European Trade Center shume Prane Qendres se Tiranes te Piramida shitet nje Apartament Fantastik. Ky apartament luksoz në shitje ndodhet në k...

Shitje
430,000€
Etc, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje! - 195m2
ETC - Bulevardi Gjergj Fishta

ETC, shitet apartament 3+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne kati e 11-te te ETC dhe organizohet ne nje sallon te madh me dalje ne ballkon, a...

Shitje
84,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion!! - 110m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Në Kompleksin Mangalem në zonën e Ali Dem-it shitet apartament 3+1, me sipërfaqe 110 m2, me orientim midis Veriut, Jugut dhe Perëndimit. Sapo futesh n...

Qira
700€ / muaj
Bllok, Super Apartament 3+1 Per Zyra! - 130m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1, Ideal Per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri dhe te mire-administruar dhe ka nje siperf...

Shitje
144,000€

155,000€

Tek Liqeni, Shitet Apartament 3+1 - 117m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Shitet Apartament 3+1 me 2 tualete tek Rruga "Margarita Tutulani". Apartmenti ndahet ne nje sallon ndjenje, 1 kuzhine te vecuar me 2 dritare, 1 ballk...

Qira
600€ / muaj
Tek Garda, Jepet Me Qira Apartament 3+1 - 164m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjafte kom...

Shitje
180,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Orienti... - 165m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Ne Komunen e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Haxhi Kika, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 5-te te nje pallati te ri 6-kate...

//do something