Për Qira
400€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Siperfaqe Te... - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, prane shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament 3+1+2, ne katin e katert te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

Për Shitje
95,000€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Rikonstruktuar! - 98m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Shitet Apartament 3 +1 ne pallat te vjeter i rikonstruktuar me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne...

Për Qira
600€ / muaj
Kika 2, Jepet Zyre 105 M2 Me Qira! - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet apartament me qira. Ambjenti organizohet ne 3 dhoma, 1 sallon, zonen e gatimit te vecuar dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i...

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Duplex Shume Luks! - 208m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qera apartament duplex 3+1 , 208 m2, ne katin e 12 dhe 13- te te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne :...

Për Qira
1,100€ / muaj
Bllok, Jepet Apartament 3+1 Me Qira! - 138m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes, ne Zemer te Bllokut jepet me Qira Super Apartament 3+1+2. Me nje siperfaqe prej 138 m2, apartamenti eshte i organizuar...

Për Qira
1,300€ / muaj
Tek “Park Gate” Jepet Zyre 162 M2 Me Qira Me Pamje Nga... - 162m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te “Park Gate", nje nga objektet me te reja ne Tirane, jepet zyre 162 m2 me qira . Apartamenti ka nje siperfaqe 162 m2 ne katin e 11 me orientim jug,...

Për Shitje
144,500€
Super Apartament 3+1 Tek Garden Residence Turdiu - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

Për Qira
380€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Kavaje... - 135m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 11 te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 135 m2 dhe orientim Jug-Perendim....

Për Qira
1,200€ / muaj
Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...