Për Shitje

72,000€

EXCLUSIVE

Apartament 3+1 - 120m2

Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Bli Apartmentin tënd tani për vetëm 600€/m²! Në YZberisht tek Rruga 3 Dëshmorët në katin e 2-të të një pallati të ri Shitet Apartament 3+1+2 me sipë...

Për Qira

280€ / muaj

Apartament 3+1 - 90m2

Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, i mobiluar mire, me siperfaqe 90 m2 dhe orientim Veri-Jug. Ap...

Për Shitje

168,000€

170,000€

Apartament 3+1 - 248m2

Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Ne rrugen Ferit Xhajko , ne rruge kryesore, shitet apartament i mobiluar 3+1+2, me siperfaqe 131,80 m2 apartamenti dhe 123 m2 .Apartamenti ndodhet ne...

Për Shitje

130,000€

Apartament 3+1 - 140m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Tish Dahia, shitet apartament 3+1+2, ne katin e dyte te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti...

Për Qira

500€ / muaj

Apartament 3+1 - 157m2

Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek kodra e diellit jepet me qira apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh te ri te pajisur me ashensor dhe te mire administru...

Për Shitje

150,000€

Apartament 3+1 - 126m2

21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

Për Shitje

75,000€

Apartament 2+1 - 79m2

Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Ne rrugen Mihal Grameno ,prane Qytetit Studenti shitet apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 1996,mundesi shume e...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 3+1 - 153m2

Nobis - Rruga Sami Frashëri

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Nobis te liqeni jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti ka nje siperfaqe 155 m2 dhe ndodhet ne katin e...

Për Qira

1,600€ / muaj

1,800€ / muaj

Apartament 4+1 - 203m2

ETC - Rruga e Elbasanit

Tek ETC, European Trade Center shume Prane Qendres se Tiranes te Piramida jepet me qira nje Apartament Fantastik. Ky apartament luksoz ndodhet në kat...