Për Qira
1,000€ / muaj
Apartament 3+1 Super Luksoz Tek Kompleksi Delijorgji - 135m2
Ish Parku - Kavaja Street

Jepet me Qira nje nga Apartamentet me te bukura 3+1 ne Tirane! Me nje siperfaqe prej 135 m2, dhe mobilim luksoz super cilesor, apartamenti ofron kusht...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament Komod 3+1 Per Zyra Tek Myslym Shyri ! - 131m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne zonen e Myslym Shyri Jepet me Qera Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje P...

Për Qira
690€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Elbasa... - 140m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Perballe 7-xhuxhat jepet super apartament me qira. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi super te bollshme dhe te arreduara ne menyre bashkekohore, n...

Për Shitje
120,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 3+1 ! - 157m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

Për Shitje
144,500€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Ne Qender ! - 120m2
Qender - Rruga Luigj Gurakuqi

Ne zonen tek Pazari i Ri Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nj...

Për Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qera , Kati I Dyte I Nje Vile 3+1 +2 ! - 165m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne zonen e ish Parku, rruga e Kavajes, Jepet me qera Kati i dyte i nje vile me siperfaqe 150 m2 (neto)i perbere nga 5 ambjente dhe 2 Tualete, dhe m...

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Zyre Fantastike Me Qira ! - 180m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira super zyre 3+1+2. ne nje pallat te ri shume cilesor te viteve te fundit .Zyra ka siperfaqe 18...

Për Qira
1,300€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Zyre Me Planimetri Perfekte... - 137m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok jepet me qira per zyra apartament 3+1 me planimetri perfekte. Apartamenti organizohet ne 1 koridor i cili ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjum...

Për Shitje
143,000€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Ri! - 114m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Ne zonen e 21 Dhjetorit Shitet Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te...