Për Shitje

185,000€

Apartament 3+1 - 132m2

Sheshi Wilson - Sheshi Uillson

Prane Sheshit Wilson shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 132m2 bruto ne katin e 6 te nje pallati 10-kate i ndertuar ne vitin 2009 me ashensor. Perbeh...

Për Shitje

78,000€

Apartament 3+1 - 123m2

Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

Për Shitje

93,000€

Apartament 3+1 - 120m2

Rr. e Kavajes - Rruga Vaçe Zela

Shitet apartament 3+1, me orientim lindje-juglindje dhe perndim-jugperendim në katin e trete, të një pallati pese katësh, Rruga, Vace Zela Pallati dis...

Për Shitje

155,000€

Apartament 3+1 - 99m2

Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Shitet apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. Apartame...

Për Qira

660€ / muaj

Apartament 3+1 - 99m2

Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Për Qira

1,600€ / muaj

Apartament 3+1 - 130m2

Long Hill Residence - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Rezidencen LONG HILL jepet me qira apartament 3+1+2 +2 poste parkimi dhe verande. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi teper te bollshme dhe m...

Për Shitje

155,000€

Apartament 2+1 - 113m2

Petro Nini Luarasi - Rruga Milto Tutulani

Ne zonen e Juridikut, ne rrugen Milto Tutulani shitet apartament ne katin e dyte te nje pallati ekzistues por i investuar se fundmi me cilesi shume te...

Për Qira

2,500€ / muaj

Vilë - 200m2

Long Hill Residence - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Rezidencen LongHill, nje nga rezidencat me te qeta dhe sigurte ne Tirane, me cilesi shum te larte ndertimi jepet me qira Vile 2 kateshe me siperfaq...

Për Shitje

116,000€

Apartament 3+1 - 137m2

Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne zonen e Brrylit ,ne rrugen Arkitekt Sinani ,ne nje komples ne ndertim i Vitit 2019 shitet apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe te madhe sebashku...