Për Shitje
85,000€
Ne Rrugen Xhanfize Keko Shitet Super Apartament 3+1 !! - 105m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhanfize Keko, prane 'Vorri i Bomit', shitet apartament 3+1 ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe banimi 105m2...

Për Shitje
163,000€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Investuar Tek Vasil Sha... - 138m2
Vasil Shanto - Rruga Mihal Popi

Tek Vasil Shanto Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te nje Pallati...

Për Shitje
80,000€
Prane Mozaikut Te Tiranes Shitet 3+1 - 80m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen” Naim Frasheri” prane Mozaikut te Tiranes shitet apartament 3+1 ne katin e kater te nje pallati 5 katesh egzitues. Apartamenti ka hapsira t...

Për Qira
800€ / muaj
Bllok, Super Apartament 3+1 Per Zyra! - 130m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1, Ideal Per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te banimit te nje pallati te ri dhe te mireadministruar dhe ka...

Për Shitje
120,000€
Pranë Kopshtit Botanik, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 150m2
Kopshti Botanik - Rruga Kodra e Diellit

Pranë Kopshtit Botanik, ne katin e 7 të një Pallati të Ri 9 katësh të vitit 2007 i pajisur me Ashensor, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete me h...

Për Qira
1,200€ / muaj
Jepet Penthouse 3+1+2 Me Qira - 295m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Zef Jubani

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "Petro Nini". Ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe v...

Për Shitje
990,000€
Shitet Lokal + Biznes Ne Myslym Shyr - 165m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Shitet ambient komercial bar-kafe ne rrugen Myslym Shyri. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mire organizuar. Lokali ka nje siperfaqe totale...

Për Qira
1,000€ / muaj
Apartament Ne Bllok 2+1+2 - 125m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Jepet me Qira nje Apartamentet ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 125 m2, i mobiluar per apartament ose zyre. Godina ofron mundesine te jeni ne zonen me...

Për Shitje
120,000€
Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2 Pranë Shkoll... - 113m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Stadiumi Dinamo, pranë shkollës Emin Duraku, Shitet Duplex 3+1+2 Tualete në katin e 4 dhe 5 të një Pallati Ekzistues. Apartamenti ka strukture...