Shitje
230,000€
Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!! - 92m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne rrugen Abdyl Frasheri ,prane sheshit Willson shitet ambient 3+1 ne katin e dyte te pallati ekzistues, totalisht e investuar dhe e pershatur per biz...

Shitje
76,000€
RESERVED
Prane Drejtorise Se Higjenes, Shitet Apartament 3+1 Me... - 80m2
Liceu Artistik - Rruga Pjeter Budi

Prane Drejtorise se Higjenes, shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

Qira
1,000€ / muaj
Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Super Apartament 3+... - 156m2
Stadiumi Qemal Stafa - Sheshi Italia

Stadiumi Qemal Stafa, shitet super apartament 3+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar dhe organizo...

Shitje
152,000€
Prane Ish-Restorant Durresit, Shitet Super Apartament 3... - 129m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Super Apartament 3+1 teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadminitsruar...

Shitje
155,000€
Super Apartament 3+1 Tek Garden Residence Turdiu - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

Shitje
195,000€
Tek Kodra E Diellit Shitet Dupleks Me Orientim Lindje!! - 173m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit , Shitet Super Dupleks me pamje nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 5&6, te nje pallati te administruar 24 ore dhe me stan...

Qira
500€ / muaj
Tek Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Ha... - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni Trenit Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete me siperfaqe 140m2. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 6 te nje pallati 12...

Shitje
102,000€

104,000€

Ne Brryl Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Shume Te... - 125m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne ndertim te Vitit 2020 shitet apartament 3+1+2 tualete me dritare ne katin e 4 te pallati 5 katesh i sapo perfunduar. Apartamen...

Shitje
200,000€

250,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Inves... - 155m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni I Thate, ne rrugen e Ullishtes, shitet apartament 3+1 i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashens...

//do something