Shitje
73,000€
Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1 - 103m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Tek Tregu Elektrik, shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 5 kate. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma...

Shitje
124,000€

128,000€

Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek rruga Bardhyl shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti orientohet ne drejtimin Lindje - Perendim cka mundeson nje hapesire me...

Shitje
120,000€
Kombinat, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite - 145m2
Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Kombinat, te Rruga e Qelqit, shitet apartament 3+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe or...

Shitje
95,000€

97,000€

Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 3+1 I Investu... - 108m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 3+1 i investuar dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues me...

Shitje
162,000€
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Apartament 3+1 +2 Me Hap... - 125m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Prane Stadiumit Dinamo, shitet Apartament i ndare ne dy pjese 2+1 dhe 1+1. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat ne treg, per shkak te...

Qira
1,000€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Banim Ose Pe... - 125m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 per banim ose per zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadminist...

Shitje
109,000€
SOLD
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...

Shitje
76,000€
Ne Hyrje Te Myslym Shyrit, Shitet Apartament 3+1 - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne hyrje te Myslym Shyrit, prane Neranxit, shitet apartament 3+1 i investuar, ne katin 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar n...

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Misto Mame Super I Inv... - 123m2
Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

//do something