Për Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Për Shitje
440,000€
Bar-Restaurant - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Sandër Prosi

Prane Inxhinierise Se Ndertimit Shitet Ambjent Komercial, Se Bashku Me Biznesin e Ngritur Te Restorantit. Ambjenti ka siperfaqe te brendshme 140 m/2,...

Për Qira
1,300€ / muaj
Apartament 3+1 - 135m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne rrugen Nikolla Tupe, ne Bllok, jepet me qira apartament 3+1+2 , me nje siperfaqe 135 m2 neto, ne katin e tete te nje pallati dhjetekatesh te miread...

Për Shitje
165,000€
Apartament 3+1 - 149m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

e Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re ter...

Për Shitje
350,000€
Apartament 3+1 - 220m2
Qender - Zogu I Boulevard

Shitet apartament super luksoz i mobiluar me arkitekt . Struktura e ambjentit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiake...

Për Shitje
89,000€
Apartament 3+1 - 107m2
Oxhaku - Rruga Qemal Stafa

Shitet apartament 3+1, në katin e katërt, të një kompleksi te ri pallatesh, rruga “Qemal Stafa”, në zonën e Oxhakut. Pallati disponon shërbimin ashens...

Për Shitje
105,000€
Apartament 3+1 - 200m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore....

Për Qira
2,000€ / muaj
Premium - 268m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Jepet me Qira Apartamenti Premium Lux 3+1+2, me siperfaqe 250 m2 , ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i projekt...

Për Shitje
319,000€
Apartament 3+1 - 134m2
Liceu Artistik - Rruga Themistokli Gërmenji

Shitet aprtament me siperfaqe 135 m2, ne Zonen Rezidenciale, me ekskluzive te Tiranes, prane Ambasades Amerikane dhe Delegacionit Europian. Apartament...