Shitje
190,000€

197,000€

Tek "kompleksi Magnet", Shitet Apartament 3+1, Super I... - 131m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. Apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te...

Shitje
148,000€

185,000€

Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

Shitje
352,000€
Shitet Super Apartament 3+1+Garazh Te Liqeni - 162m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Apartament 3+1 per shitje te nje nga objektet me te reja ne Tirane te “Park Gate".Ky është një objekt me stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukt...

Shitje
175,000€
Te Pazari I Ri, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Shitet super Apartament 3+1+2, te Pazari i Ri, nje nga zonat me te preferuara per shkak te afersise me qendren e qytetit. Zona disponon te gjitha sher...

Shitje
166,000€
Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Perfekte Prane Poli... - 165m2
Vasil Shanto - Rruga Sali Butka

Prane Policise Bashkiake shitet apartament 3+1+2 me planimetri perfekte. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine te vecuar( me dritare)...

Shitje
73,000€
Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1 - 103m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Tek Tregu Elektrik, shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 5 kate. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma...

Shitje
124,000€

128,000€

Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek rruga Bardhyl shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti orientohet ne drejtimin Lindje - Perendim cka mundeson nje hapesire me...

Shitje
120,000€
Kombinat, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite - 145m2
Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Kombinat, te Rruga e Qelqit, shitet apartament 3+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe or...

Shitje
95,000€

97,000€

Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 3+1 I Investu... - 108m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 3+1 i investuar dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues me...

//do something