Shitje
156,000€
Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 3+1+2! - 145m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe shume te madhe dhe planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Pas Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nj... - 154m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen Pjeter Budi Pas Ambasades Amerikane jepet me qira kati i dyte i nje vile me siperfaqe 154 m2. AmbientI organizohet ne nje korridor te bolls...

Shitje
88,000€

98,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Apartament 3+1+2 Sebashku Me 2 Poste Pa... - 114m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen Sotir Caci , prane Restorant Freskut , shitet apartament 2+1+2 i pershtatur ne 3+1+2 Tualete ,pjeserisht i mobiluar, ne katin e 5- te te nje...

Qira
500€ / muaj
Prane Vilave Amerikane, Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira - 152m2
Vilat Amerikane - Rruga 3 Vëllezërit Kondi

Jepet apartament 3+1+2 me qira prane Vilave Amerikane. Eshte nje zone e qete perferike me rrjet te rregullt rrugor. Apartamenti ndodhet ne katin e dyt...

Shitje
70,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Okazion - 124m2
Yzberisht - Rruga Azem Meshi

Ne zonen e Yzberishtit shitet apartament 3+1+2 i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadm...

Qira
1,300€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 I Investuar - 131m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Bllok jepet me qira super apartament i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministuar me ashensor dhe organizo...

Qira
380€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Me Hapesira... - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Apartament 3+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor e te mireadministruar, ka siperfaqe 1...

Shitje
97,000€
Shitet Apartament 3+1, I Mobiluar - 126m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Porcelan, Shitet Apartament 3+1, i Mobiluar, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...

Shitje
350,000€
Shitet Apartament 3+1 Ne Qender Te Tiranes - 220m2
Qender - Zogu I Boulevard

Shitet apartament super luksoz i mobiluar me arkitekt . Struktura e ambjentit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiake...

//do something