Shitje
133,000€
Në Fillim Të Kodrës Së Diellit, Shitet Apartament 3+1... - 156m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Komuna e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Bill Klinton, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 3-te te nje pallati te ri dhe...

Qira
1,200€ / muaj
EXCLUSIVE
Tek Pazari I Ri Jepet Super Vile Me Qira!! - 160m2
Pazari i Ri - Sheshi Avni Rustemi

Jepet Vile me Qira tek Pazari i Ri. Vila eshte e investuar rishtazi dhe e pa banuar. Struktura e saj eshte shume perfekte me 3 dhoma gjumi 2 tualete n...

Qira
550€ / muaj

650€ / muaj

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2, Me Garazh !!! - 116m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton jepet me qira super apartament 3+1+2 +garazh. Apartamenti ka nje siperfaqe 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-...

Shitje
95,000€
Tek Brryli Shitet Apartament 3+1 Totalisht I Investuar... - 98m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Brryli Prane Karburant Elda Shitet Apartament 3 +1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues 5 katesh...

Shitje
207,000€

240,000€

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

Shitje
210,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
248,000€

255,000€

Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

Shitje
114,000€

125,000€

Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 3+1+2 Super Moder... - 94m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht tek Pallatet Cabej shitet super apartament 3+1+2 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 9 katesh te...

Shitje
128,000€
Prane Spitalit "nene Tereza", Shitet Apartament 3+1+2 N... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

Qira
300€ / muaj

400€ / muaj

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga 3 Vëllezërit Kondi

Afer Ambasades Amerikane, ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, jepet me qira apartament 3+1 komod. Apartamenti ka mobilim modern dhe cilesor. Organizohet ne...

Shitje
84,000€
Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Dri... - 113m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar me ash...

Shitje
148,000€

185,000€

Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

Shitje
93,000€

97,000€

Ne Don Bosko Shitet Apartament Dubleks 2+1 Me Verande... - 194m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 g...

Shitje
165,000€

170,000€

Tek Rruga E Dibres, Kompleksi Halili, Shitet Ap 3+1 ! - 164m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. Apartamenti esht i or...

Shitje
119,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek Rruga Frosina Plaku, Shitet Super Apartament, me sipërfaqe 140 m² 3+1+2 tualete. Apartamenti është në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara...

Qira
300€ / muaj
Tek Rruga "siri Kodra", Jepet Me Qira Apartamenti ! - 109m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Rruga Siri Kodra, jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh dhe ka siperfaqe 110 m2...

Shitje
95,000€

97,000€

Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 3+1 I Investu... - 108m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 3+1 i investuar dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues me...

Super Apartament Me Qera 3+1, Me Post Parkimi Tek Delij... - 123m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne kompleksin “Delijorgji” jepet me qera super apartament 3+1 totalisht i mobiluar dhe me organizim perfekt. Apartamenti organizohet ne hapesiren e nd...

Shitje
105,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 112m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 3+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pall...

Shitje
124,000€

128,000€

Tek Gjimnazi "a.z Cajupi", Shitet Apartament 3+1+2 Me H... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "A.Z Cajupi" shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 156 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-ka...

Shitje
87,500€
RESERVED
Tek Unaza E Re, Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Klerin... - 112m2
Unaza e Re - Rruga Feizi Himzo

Prane Unazes se Re, ne nje ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Kleringu, per vetem 780 Euro/m2. Ndertimi dallohet per punime ciles...

Qira
600€ / muaj
Tek " Petro Nini Luarasi" Jepet Me Qira Apartament 3+1+... - 122m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, prane shkolles Petro Nini Luarasi, Jepet me Qira Apartament 3+1 me planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodh...

Qira
700€ / muaj

750€ / muaj

Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 200m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopeshti Zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate me...

Shitje
135,000€

150,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite!... - 137m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe...

Shitje
126,000€

128,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje Ideal Per In... - 122m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palla...

Shitje
71,000€

72,000€

Ne Allias, Shitet Apartament Me Hapesira Te Bollshme !!... - 122m2
Allias - Rruga Shyqyri Peza

Ne Allias, prane Shkolles Bajram Curri shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apatamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues te...

Shitje
91,000€
Në Laprakë Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug-Lindje... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, shitet Apartament 3+1+1, ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh, me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon nde...

Shitje
130,000€
Shitet Apartament Ideal Per Investim! - 119m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Prane Stacionit te Trenit dhe Bulevardit te Ri, Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale 119.2 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...

Shitje
150,000€

160,000€

Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantast... - 208m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane bllokut "Vasil Shanto", shitet Penthouse, me pamje dhe orientim te mrekullueshem. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, ne formatin e nje Penth...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Sapo Investuar !!! - 148m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek rruga "Hoxha Tahsim" prane Optika Roma jepet me qira apartament 3+1+2 pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...

Shitje
75,000€

82,000€

Shitet Apartament 3+1+2 Me Shume Drite !!! - 100m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Tek rruga Asim Vokshi, shitet apartament me 3+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne 1 sallon...

Shitje
120,000€

129,000€

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 3+1+2, Me Strukture Dh... - 105m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, shitet apartament 3+1+2 , me siperfaqe 106 m/2 , ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministrua...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

Shitje
250,000€
Ne Bllok Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Shume Drite !... - 155m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Prane Gjimnazit ''Petro Nini Luarasi" shitet super apartament 3+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-...

Shitje
117,000€

120,000€

Prane Viva Market Ne Don Bosco Shitet Apartament 3+1 Me... - 142m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane ViVa market ne Don Bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 142m² dhe orga...

//do something