Për Shitje

88,000€

Apartament 3+1 - 85m2

Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Pranë Rrugës Budi dhe Ambasadës Amerikane, Shitet Apartament 3+1 në katin e 5 të një pallati ekzistues me orientim Veri- Jug. Apartameti ka organizim...

Për Shitje

165,000€

SOLD

Apartament 3+1 - 172m2

21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Për Shitje

98,000€

EXCLUSIVE

Apartament 3+1 - 114m2

Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen Sotir Caci , prane Restorant Freskut , shitet apartament 2+1+2 i pershtatur ne 3+1+2 Tualete ,pjeserisht i mobiluar, ne katin e 5- te te nje...

Për Shitje

190,000€

Apartament 3+1 - 156m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperf...

Për Shitje

166,000€

Duplex - 174m2

Kopshti zoologjik - Rruga Peti

''OKAZION'' në mes të Gjelbërimit Relaksues, qetësisë maksimale që të ofron, pamjes së lirë Fantastike të Tiranës, sigurisë maksimale me kamera 2...

Për Shitje

159,000€

RESERVED

Apartament 2+1 - 121m2

RTSH - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te kerkuar te Qytetit te Tiranes prane RTSH shitet nje apartament 2+1 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat...

Për Shitje

122,000€

Apartament 3+1 - 147m2

Kopshti Botanik - Rruga Kodra e Diellit

Pranë Kopshtit Botanik, ne katin e 7 të një Pallati të Ri 9 katësh të vitit 2007 i pajisur me Ashensor, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete me h...

Për Shitje

116,000€

127,000€

Apartament 3+1 - 149m2

Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

Për Shitje

230,000€

230,000€

Apartament 3+1 - 158m2

Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament super luksoz 3+1+2 tualete dhe garazhd, me siperfaqe 158 m/2 dhe me cmim okazional, re...