Për Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2 + 1 Ne Qender Te T... - 70m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender ti Tiranes jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe 70 m2 dhe orien...

Për Shitje
149,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartamen... - 135m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte...

Për Shitje
95,000€
Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri - 74m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti shtrihet ne nje siperfaqe prej 73.5 m2 dhe organizohet...

Për Shitje
125,500€
Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

Për Qira
500€ / muaj
Tek Kopeshti Zologjik, Buze Rruge, Jepet Me Qera Ap.2+1 - 116m2
Kopshti zoologjik - Rruga Liqeni i Thate

Prane Kopeshtit Zoologjik, buze rruge, jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 1 teknik te nje pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organ...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Komod 2+1 ! - 90m2
Sauk - Sauk

Ne Sauk, Jepet me Qera Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Jug -Lindje . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje Vile 4- kateshe...

Për Qira
3,000€ / muaj
Jepet Me Qira Super Ambient Komercal Duplex Tek Stadium... - 180m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Jepet me qira super ambient komercal prane stadiumit Qemal Stafa, ne katin 0 te nje pallati 22 katesh dhe me nje administrim te pazakont, siperfaqa to...

Për Shitje
100,000€
Ne Rrugen Ndre Mjeda Shitet Ambient Komercial !! - 52m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Ne rrugen Ndre Mjeda, prane kompleksit Magnet, shitet ambient komercial i ndodhur ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe te brend...

Për Qira
300€ / muaj
Ne Rrugen Ndre Mjeda Jepet Me Qira Ambient Komercial !! - 52m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Ne rrugen Ndre Mjeda, prane kompleksit Magnet, jepet me qira ambient komercial i ndodhur ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe t...