Për Shitje
135,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Shkolla Baletit! - 125m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Shitet super apartament 2+1+2 tek Shkolla e Baletit ne katin e 4 te nje pallati 9 katesh te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe...

Për Shitje
94,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Për Shitje
80,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kinostudio! - 100m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres prane Komisariatit nr.4 shitet nje apartament 2 + 1 + 2 i mobiluar. Apartamenti eshte ne katin e 2 te pallati shume cilesor, ndertim i...

Për Shitje
137,000€
Apartament Ne Shitje Prane Ring Center! - 100m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Ne Zonen me strategjike ne Tirane, ne Zogun e Zi, Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 100 m2 neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe 95m2. E...

Për Shitje
83,000€
Shitet Apartament 2+1+Garzhd Me Cmim Fantastik! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Shitet Apartament 2+1+Garazhd ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor .Apartamenti eshte i mobilu...

Për Shitje
139,000€
Tek Pazari Ri Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 110m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Ne rrugen Hoxha Tasim ,ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar , ne katin e 4 te nje pallati te ri ,me ashensor.Apartamenti esh...

Për Qira
800€ / muaj
Bulevardi Bajram Curri, Prane Pallatit Me Shigjeta! - 94m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Jepet me qira dyqan dupleks prane Pallatit me Shigjeta ne katin 0 dhe -1, me siperfaqe 94 m2 perball me rrugen kryesore. Ambienti eshte ne pozicion te...

Për Shitje
190,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo! - 120m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Stadiumit Dinamo ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar. Apartamenti ka nje investim te...