Për Shitje
59,500€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar! - 88m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 ,i mobiluar ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me...

Për Shitje
220,000€
Shitet Super Apartament Te Sunrise Residence - 113m2
Sunrise Residence - Lundër

Ne nje nga rezidencat me te preferuara te momentit Sunrise Residence shitet apartament super luksoz. Apartamenti ka siperfaqe 113 m2, eshte i organizu...

Për Qira
600€ / muaj
Prane Rtsh-Se, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 ! - 120m2
RTSH - Rruga Themistokli Gërmenji

Pranë RTSH-se, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim cilesor dhe komod. Apartamenti ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri i vitit...

Për Shitje
101,000€
Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Apartament 2+1 - 113m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1, ne katin 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rr...

Për Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Në Zonën E Bllokut - 108m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Tek Rruga Perlat Rexhepi, në katin e 5 te nje Pallati te Ri 8 katësh i pajisur me Ashensor, Jepet Apartament 2+1 me Qira në një zonë shume te prefe...

Për Shitje
115,000€
Tek Pazari Ri Shitet Apartament 2+1 , Mundesi Konvertim... - 105m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Pazari i Ri , ne rrugen Hoxha Tasim , Shitet apartament 2+1+2 tualete , pjeserisht i mobiluar ,me mundesi konvertimi ne 3+1, ne katin e dyte te nj...

Për Shitje
165,000€
Kopshti Botanik, Shitet Ultra Apartament Luksoz 2+1+2... - 133m2
Kopshti Botanik - Rruga Shyqyri Brari

Kopshti Botanik, Rruga Shyqyri Brari, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete me hapsira të bollshme dhe me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes....

Për Qira
700€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pe... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 i pershtatshem per Zyra! Apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri me...

Për Shitje
70,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Super Apartament 2+1! - 78m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Pediatrise, Shitet Apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe k...