Për Shitje
100,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Prane Hipotekes! - 103m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Kompleksi Gener 2 prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2, i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor dh...

Për Shitje
90,000€
Apartament Fantastik Prane Liqenit Te Tiranes!! - 105m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Apartament mahnites ku gershetohet komoditeti me funksionalitetin. Ndodhet ne hyrje te rruges Rrapo Hekali, shume prane Liqenit te Tiranes, nje zone q...

Për Shitje
186,000€
Shitet Super Dupleks Prane Shkolles "11 Janari" Ne Bllo... - 124m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zonen e Bllokut ne rrugen “Pjeter Bogdani” prane shkolles "11 janari" shitet dupleks 2+1 me hapsira te bollshme ne nje pallat te ri me ashensor dhe...

Për Qira
550€ / muaj
Jepet Ambjent Me Qira, Ne Rrugen Jordan Misja! - 135m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Jepet me Qira Ambjent Komercial ne formen e nje duplexi, ne rrugen Jordan Misja. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri buze rruge, eshte...

Për Shitje
142,000€
Okazion Tek Kompleksi Homeplan Shitet Apartament 2+1+... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori , ne Kompleksin HOMEPLAN ,shitet okazion apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 164 m2, ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh, ndertim...

Për Shitje
98,000€
Super Apartament 2+1 Prane Zoologjikut - 112m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Ne zonen e Zoologjikut shitet super apartament 2+1+2 me sip 112m² planimetri te rregullt dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte...

Për Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

Për Shitje
120,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Papafingo - 113m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Papafingo 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organ...

Për Shitje
93,000€
Ne Rrugen Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar... - 90m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Shitet apartament 2+1 i mobiluar, ne rrugen Qemal Stafa , ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me posht...